Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Amelio kapiel była..goraca :D

Tahela Daisy czesc :D

a ty zombie..brak mi słów...zmieniaj ten avatar..Radkek czy Darek wszystko jedno :D

 

-- 18 gru 2011, 03:51 --

 

tahela, plej ja dzis nie mam nic, tylko lasange, moge sie podzielic tylko zostwaw troche dla /dune :)))

Amelia spij różowo :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

ja też jestem tylko komp mi muli i bardzo powoli chodzi,ale co tam, masz dzisiaj rózowe wino ,nasze ulubione bo ja mam jakies musujace rózowe, moge polac, ktos jeszcze chętny na lampke wina ;)

Różowe... eeee... też mam coś w podobnych klimatach... Stoi w barku już prawie rok ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

ee rózowe jest super ja uwielbiam takie delikatne w smaku a w ogóle to rzadko pije teraz, aki czas ,ze nie czuje powołania do tego

Tutaj powołania nie trzeba... To wychodzi samo z człowieka ;).

zadnych duchów ani zombie bo naprawde bede musiała isc :(

Piszesz poważnie czy to tylko takie żarty??? Bo już zacząłem się zastanawiać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

Ja tam muszę miec powołanie do picia czyli dobry nastrój i chęc do zabawy , samemu w dole to bez sensu nic w tym wtedy fajnego, dawaj Scubiego a bedzie gicior, stworzymy sobie bajkowe forum i będziemy żyć w własnej bajce

Tahela, ale ja chyba do innych bajek przywykłem ;). A w kwestii picia... Hmmm... osobiście nie dostrzegam niczego zdrożnego w zaspokojeniu tej potrzeby w samotności raz na jakiś czas... Mnie ogólnie ludzie męczą... Ich towarzystwo (nie wszystkich ;)), zbyt głośnie zachowanie... Wolę właśnie wrócić sobie do siebie i raczej napić się w samotności niż udawać kogoś, kim nie jestem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

no i dziękujemy odrazu człowiekowi sie przyjemniej zrobiło :D, R. a Ty dzisiaj miałes jakąś imprezke mieć czy cus w tym guście chyba, nie byłeś czy juz po :?:

 

Alienated, dziekuje :105:

dzisiaj znowu pijesz?

Dziewczyny, ale to tak naprawdę tylko na chwilę ;).

Piję Petruszka ;). Nie jest to jakimś moim problemem. Relaksuję się w taki sposób w trakcie weekendu, ot i co ;).

 

-- 18 gru 2011, 04:24 --

 

Alienated, w towarzystwie musisz udawac kogos kim nie jestes?? łaj ??

Tak! ;) Chyba że masz na myśli bardziej specyficzne towarzystwo ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

Mnie większosc ludzi też, ale nie moja najlepsza kumpela jak ja widuje to nad odbija po prostu puszczamy muze na ful, pijemy,, skaczemy a wypuścić nas w miaso obie o tez sie dzieje ,ale jest tam gdzię Petruzska teraz i nie mam z kim szaleć, ainne koleżanki to takie chętne nie sa a ona zawsze jak do mnie przychodziła to jak zaczynałyśmy to zostawała na noc juz albo ja u niej , i jak bysmy ciagle miały po 16 lat hihi, a teraz to sobie moze z nią prędzej Petruszka popić i się zabawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tahela, tak to już z reguły bywa, że ludzie rozjeżdżają się w różne części świata w poszukiwaniu lepszego zarobku chociażby... Paru moich bliskich znajomych też opuściło już dawno kraj nie mając tutaj żadnych perspektyw... Ostatnio odwiedził mnie jeden kumpel i... prawie żeśmy się pokłócili ze sobą podczas dwóch zaledwie spotkań... Paranoja jakaś, a zarazem lekka przesada z mojej strony... ;) Nawet nie miałem od tamtej pory za bardzo czasu, żeby się do niego odezwać i wyprostować sytuację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×