Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, jest w miarę dobrze,ja się bałam tych 4 czy 5 tys. kary czym zawsze grożą.Wystawi mi mandat po 20 stycznia bo teraz wiadomo jak rencista przed świętami stoi z pieniędzmi,a termin na spłatę jest tylko 7 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuźwa,ale za 150 zł to może drukarkę bym znalazła :roll:

Dziś kupiłam kredki,pastele,kredę i dwie duże kartki i znów poszło z 30 zł. :hide: a potem muszę zdjęcia wydrukować,dobrze by było materiały wydrukować bo na kompie nie umiem się uczyć,ale nie mam nikogo znajomego z drukarką.

Nadzieję mam,że od stycznia będę pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, ale gdzie? Pytała mnie się czy wolę zapłacić czy ma podać sprawę do sądu-wybrałam to pierwsze.Boję się iść do sądu.

 

samara22, coś będę kombinować.Materiałów jest od diabła, za duże koszta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ja się odzwyczaiłam od słodyczy,ale dla Ciebie,proszę:

images?q=tbn:ANd9GcSMvloe8fo29CqQ2diPsxCdWqqAALYjd8gB8q7hzvTtF_97Auh9dQ

 

 

Ja tylko na bieżąco co sprzątnę w swoim pokoju po psiakach.Pościeram kurze i przejadę odkurzaczem,pół godz. i po robocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, podbudowano mi samoocene. "Trzeba ją wypromować. Do jakiegoś programu wysłać czy coś." dlatego właśnie lubie niektórych nauczycieli. No i próbne, znowu.

 

A tam co słychować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, Kasiu,jaką?

 

Ja na wstępie dostałam baśnie Andersena,wskazana m.in. była dziewczynka zapałkami, a dużo później terapeutka mi powiedziała,że na pierwszym spotkaniu byłam takim "przestraszonym kurczaczkiem" to niby ja taka dziewczynka z zapałkami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×