Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

I fajnie . ja tez chciałabym pogadac choc tylko na czacie. Ale niestety, u mnie obrazki z pkt 4 i 5 instrukcji konfiguracji mirc nie pojawiaja sie i nie moge uruchomic irc. Wszystko po angielsku. Bomba. ja po angielsku niciewo. nNo to siedze od 12-ej i próbuje aktywowac irc. jak dla ludzi z nerwica to wspaniale. mam dość Pa pa pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie posty, odechciewa mi się czegokolwiek... Pierw ktoś chcę daną opcję, poświęcam kilka godzin, żeby wszystko działało sprawnie, a zawsze znajdzie się ktoś, kto powie, że mogło by być lepiej... WIEM o tym, że mogło by, ale czasami wystarczy zaakceptować to co jest, aż tak jest Ci trudno posługiwać się nieprzyjaznym interfejsem?

 

Piotrek, jeżeli chcesz, dam Ci dostęp do mysqla i ftp i zrobisz nam irc - user friendly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mam do ciebie pretensje? Przecież w okienku About nie ma twojego nicka, tylko ktoś inny - twórcy IRCa. Nie twoja wina, że to tak pracuje. Ja osobiście sobie radzę z takim interfejsem, ale widzę, że jestem wyjątkiem, bo co wejdę, to nikogo prawie nie ma - niby ty jesteś, ale jak napisałem, to nie odpisujesz, więc może tylko miałeś włączony komputer. Nie wiem. A co ma mysql do irca, jeśli za wygląd wszystkiego odpowiadają html, php i java, a mysql to tylko baza danych? W zasadzie to IRC chyba po prostu wbudowałeś w stronkę - to jest przecież PJIRC. Aleś się zbulwersował :P Wyluzuj ;)

...

No i teraz zaglądałem i znowu pusto... czy nikogo nie ma, czy to u mnie coś się paprze?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:05 pm ]

PS. wprowadziłeś wiele ciekawych i pożytecznych dodatków do forum w ostatnim czasie - i to z pozytywnym skutkiem, ale mnie tylko zastanawia, czemu z tego IRCa nikt nie korzysta, bo jeszcze się na jakąś dyskusję nie napotkałem - może to się nie łączy jak trzeba - piszę cały czas o IRCu uruchamianym z strony forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam tylko pochwalic Shada za to , ze wreszcie pozbyl sie bezbolesnie i prawie niezauwazenie tego beznadziejnego shout boxa. Teraz wszyscy mamy wreszcie profesjonalne narzedzie do komunikowania w postaci IRCA, gdzie mozna rozmawiac co najwyzej ze soba ale moze to tylko wyjsc niektorym na dobre.

A tak wogole to net jest beznadziejny, polecam jednak przeniesienie swojego zycia do relu. Tak trzymaj Shad!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwko ,niewien czy dobrze myslę ,ale wnioskuję że chodzi Ci o "buddy" tylko i wyłącznie przy Twoich postach.

Posluchaj ,ja przy swoim tez tego niewidzę ,a listę przyjaciól utworzysz klikając buddy,przy postach osob ,które chcesz dodac do owej ;)

Później profil (u siebie) i juz widzisz na dole :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×