Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

ram2479, yyyy ta dyskusja nie ma sensu, widzę że nadal się nie rozumiemy kompletnie, nawet zażartować nie można... pozwolę sobie w przyszłości omijać Twoje posty by nie powodować niepotrzebnego wzburzenia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowilem,piszesz absolutnie wszystko,co w danym momencie pasuje do twojej filozofii.jak pewien wielbiciel kotow w tv.

 

-- 15 gru 2011, 17:29 --

 

Co daje Ci prawo dyskredytowania innych ludzi?jeśtes lepsza od innych?

 

-- 15 gru 2011, 17:34 --

 

A wszystko dlatego,ze kiedys napisalem,ze nie toleruje palenia papierosow w mojej obecnosci

 

-- 15 gru 2011, 18:53 --

 

a żeby zebrać wszystko cuzamen do kupy, przestrzegajmy wobec innych tych zasad, które chcielibyśmy, by inni przestrzegali względem nas. Niniejszym przepraszam Agasayę za stwierdzenie o narkotyzowaniu się, ale z drugiej strony nieźle i chyba zupełnie niesprawiedliwie dałyście mi z Kiye popalić i z pewnością byłoby wam bardzo przykro, gdyby ktoś postępował z Wami w podobny sposób. Nie może być tak, ze na takim forum są równi i równiejsi. Jak ktoś ma alternatywną propozycję, to się dyskutuje a nie krzyczy demokracja i pod płaszczykiem tego ma innych głęboko w ....pośladkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bałagan się zrobił. Wracając do tematu! Sobota? 15.00? Batory? Idziemy do Pizza Hut? Ja nie daję głowy że ta promocja 0.5l okocim i drugie gratis będzie trwała, może tam była jakaś gwiazdeczka, że do godziny 12.00 i ja nie widziałam.... ale... ale... można sprawdzić? Się nie upieram jeśli chodzi o miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bałagan się zrobił. Wracając do tematu! Sobota? 15.00? Batory? Idziemy do Pizza Hut? Ja nie daję głowy że ta promocja 0.5l okocim i drugie gratis będzie trwała, może tam była jakaś gwiazdeczka, że do godziny 12.00 i ja nie widziałam.... ale... ale... można sprawdzić? Się nie upieram jeśli chodzi o miejsce.

Mi 15.00 pod Batorym pasuje może być pizza hut ale nie musi nie wiem jak wygląda z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze czyli sobota 17 grudnia, godz. 15, pod głównym wejściem do Batorego (przy kotwicy), "zlot grzybiarzy", plan A- Pizza Hut, plan B- spontan, chętnych zapraszamy, za niechętnymi płakać nie będziemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,bawcie sie dobrze,ja odpadam, do szczescia nikomu potrzebny nie jestem a i widze,ze nagonka trwa,tylko sie trzecia osoba do niej dolaczyla

 

-- 16 gru 2011, 15:07 --

 

sobota 12 nikomu nie pasowala,ale juz 15 to co innego.trzeba to bylo napisac,a nie teraz jeszcze kopac lezacego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, jeśli będziesz kontynuować swoje szykany na pw, to rzucę na ciebie klątwę :evil: nie cierpię ludzi, którzy się tak wywyższają i za g..... innych mają.

 

-- 16 gru 2011, 23:52 --

 

A wszystko przez to, że raz napisałem, że nie toleruję palenia papierosów w mojej obecności.

 

-- 17 gru 2011, 00:02 --

 

A na propozycję rozejmu dalej fochujesz na pw, więc i ja postępuję po twojemu, bo sie nie dam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×