Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

no ja byłam ostatnio przeziębiona, a teraz czekam na finał czyli zapalenie zatok i antybiotyki, łiiiiiiiiiii

bo na przeziębieniu nigdy się nie kończy

wory pod oczami też mam zazwyczaj sine, ale dziś na około są czerwone bo za krótko spalam

a w pracy wiecznie przy kompie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Ludki :*

 

Ja to się tylko z lękami zmagam, wczoraj mnie rozłożyły na łopaty, ale dzisiaj dzielnie poszłam do pracy. Czasem najtrudniej jest się w domu zebrać, wyjść i tutaj dotrzeć. Potem już jakoś leci, lęki się przyczajają, albo sobie pójdą w pizdu, albo będą próbować atakować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bym by świat nabrał znowu kolorów, by czerpać szczęscie z drobnych rzeczy, ale czuje ,ze tak chyba juz nigdy nie będzie,ze częsc mnie zniknęła juz na zawsze, wyblakła i świat jest teraz inny po prostu i taki juz pozostanie.

Czasem mozn zabić coś w człowieku jakiś taki kawałek tego niewypowiedzianego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, smęcisz. Chyba znów będę musiał wpaść do Ciebie z flaszką. :mrgreen:

 

-- 13 gru 2011, 20:18 --

 

Ja mam większy problem mieliłem dziś mięso i krew mi poleciała z nosa wprost do tego mięsa. I teraz mam wątpliwości co z tym fantem zrobić. Zaprosić gości na obiad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

hih , nie ma sprawy, tylko dżin musi być i cytrynka i tonik ;) ,ale popatrz jakiego mam awatarka kolorowego

 

-- 13 gru 2011, 21:05 --

 

Po prostu mojego postrzeganie świata uległo zmianie przez ostatni rok i to bardzo i nie jest to zmiana na plus.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

Cześć a na jaki kolor sobie zrobiłaś, ja na czarno tez robiłam w domciu a teraz jak robię blejaż blond dwa,trzy kolory to jednak fryzjer bo sama nie chcę tak ryzykować.

Laima,

Cześc i jak tam samopoczucie dzisiaj?

 

-- 13 gru 2011, 21:17 --

 

samara22,

To tak jak u mnie duże wachnięcia i ze spaniem to samo :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

A ja ciągle też albo wogóle nie śpię albo za duzo no i te wachniecia nastrojów czasem jest ok a na drugi dzień dół taki,z esiedze i płączę i tęsknie i rozmyślam i zaczynam płakać w środku miasta nagle na ulicy pełnej ludzi a łzy same mi lecą, ja wrzycę moje stare zdjęcie na forum w czarnych włosach to sobie popatrzycie jak wyglądałam ze 3 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×