Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

No czasem fajnie tak sobie pospać, i chyba fajnie byc wyspanym tak sobie myślę.

Midas zwołaj konferencje prasową , zapros dziennikarzy i zrób sobie BIG brother nie śpię przez pół roku, publiczne zakładanie zapałki do pierwszego oka i na końcu publiczne na końcu wpisanie sie złotym piórem do księgi ginessa.

Co do wyleczenia z nerwicy nie wiem czy do konca sie da, ale na pewno zmniejszenie objawów jest mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh tahela, a Ty bedziesz zdawała relacje na żywo na tvn24, czyli razem pobijemy :mrgreen:

-proszę państwa, a on dalej nie śpi, ale uwaga! uwaga! zapałka wyskoczyła z oka! co się stanie?! ufff udało się... wstawił nową...

Musielibyśmy zainwestować w kilka kartonów zapałek. :smile:

http://rekordyguinessa.pl/rekord-w-niespaniu/

ja twierdzi po odespaniu czuł się dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas,

Z pewnoscią nie miał nerwicy i nie dopadały go leki o napadach paniki nie wspominajać, co relacji';

=prosze państwa teraz podchodze do pana zwanego potocznie Midas, tak to właśnie on, ten człowiek, który nie spi juz od 4 m-cy,o wyleciała mu zapałka z oka. Jeżeli juz tu jestem to spróbuje ja włazyc, bede naprawdę ostrożna, nie ruszaj okiem i facet nie miał na pewno kołatania serca

nextMatii,

wyleczyłęs sie przynajmniej bo ja prawie,ale jeszcze mnie meczy trochę i kaszel i katar i pocenie sie,ale idzie ku dobremu,

to sobie pospałeś łaczę sie z toba w bólu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kołotanie serca też mam od kilkunastu tygodni :? w takim razie ja się nie nadaję na big brothera :(

Ale zawsze można było pomarzyć ;):105:

 

-- 13 gru 2011, 04:56 --

 

Mam pytanie czy jak nie śpicie w noc to odsypiacie to w dzień?? Czy naprawdę to jest na tyle poważny problem, że nie da rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po 5 wyjezdzam do pracy..kiedy mam spac?tahela Ty pospisz w dzien?..ja niestety tak mi serducho walilo ze nie dalo sie spac mimo tabletek koszmarnie sie czuje choc grypa minela..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas,

Mnie czasem kłuje w okolicach serca wyraźne kłucia czuje kolatania nie mam tylko te kłucia.

Czasem odsypiacie czasem nie zalezy, zdazyłao mnie si jak robie prawko teraz ,że po nie przespanej nocy poszłam o8 rano na jzde, póxniej jesze parę spraw do załtwienia i do domu wiezorem dopiero dotarłam i zasnełam dopiero na drugi dzień.

Ja zawsze miałam kłopoty ,ale od czerwca się one pogłebiły i albo mam fazy spania albo fazy niespania, teraz jestem chora zapalenie krtani ,takze i tak siedzę w domu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą jazdą w takim stanie to nadzwyczaj nieodpowiedzialnie, nie lepiej wtedy przełożyć jazdy po prostu?

Domyślam się, że nextMatii masz podobnie z tymi fazami snu jak tahela, bo inaczej przebolenie tego popołudnia i nie spanie w efekcie rozłożyłoby Cię do snu nocą normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii,

wiesz czasem spię ,czasem nie spie zalezy, ,dobrze ,zę juz zdrowy jestes coś mi sie wydaje,że to nie była grypa tylko jakieś chorubsko złośliwe, przemęcz sie Noopi a później moze zaśniesz po pracy, a później wyciągne Cię na te ładną ławeczkę z Twojego awatara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie właśnie chroniczne niedospanie, ale ostatnio nie sypiam nocami, sypiam za dnia parę godzin, później śpię pół nocy, potem nie śpię cały dzień i tak różnie w zasadzie.

Co do jazd to Tobie się może zdawać, że "całkiem nieźle", a percepcja na pewno jest obniżona. Stwarzasz wtedy zagrożenie sobie i innym...nie mówiąc o tym, że blondyna za kierownicą :mrgreen: (żart) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×