Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja - ostre przeszywające spojrzenie i bezczelne odwrócenie się tyłem do wyżej wymienionych powinno zbić je z tropu. No chyba że masz ciekawsze pomysły :twisted: A z Gusią to dobry pomysł bo ostatnio narzekała, że siedzi w domku i nie ma kto jej wyciągnąć na spacer :P To w takim razie mykajcie do kina i życzę miłego oglądania bez zbędnych "atrakcji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym przeszywającym spojrzeniem to musze popróbować :D tylko gdzie i na kim?? :lol:

Pójdziemy z Gusią do kina a potem zdamy relacje z "randki" :D

A na razie mykam do łóżeczka..jutro mam wolne więc może sie wyśpie do woli wam też życze miłej nocki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Madziu siedze talk i myślę ....wiesz co? To głupie lalunie były,naprawdę żałuję żę niebylam z Tobą ....qrde ,no muszę wreszcie się wziąc w garśc i obiecuję że już od dziś będę nastawiałą się psychicznie......Gadam sobie teraz z Izą (wiesz,opowiadalam Ci) i wyzywamy na czym świat stoi :?

Nie przejmuj się Magduś takimi laskami,wiesz....tacy ludzie sami chyba niewiedzą po co żyją i to jest przykre,mnie też to często spotyka ,czuję swój wzrtok na sobie ....wiem jakie mam wady,ale wiesz?Powiem tak -przestałam się tym przejmowac,to nic niedaje......

Sama niewiem co pisac......przykro mi tylko że taka sytuacja popsuła Ci wieczór/pockaj pójdziemy razem ...możemy wziąc Izę....kupimy sobie duuuuuuuuży popcorn i nikt Nam niepodskoczy 8)

Głowa do góry....a ja juz zaczynam intensywnie o tym myślec

Buziaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusieńko w takim razie idziemy na jakąś fajną komedie z popcornem.. :D chociaż wczoraj i on mi nie poprawił humoru...wiem że są tacy ludzie na świecie którzy nie akceptują innych. Jest to przykre o tyle że ja stoje po drugiej stronie tego wszystkiego. Dla innych obelga czy czyjeś przykre spojrzenie to cześć wpisana w życie a dla mnie..totalna porażka..obwinianie sie o wszystko...Tyle czasu budujesz sobie nowy obraz siebie aż tu nagle jedna sytuacja i wszystko wali sie jak domek z kart. Minie znowu dużo czasu zanim odważe sie pewniej stanąć na ziemi...ta moja bezsilność boli mnie najbardziej. Czuje sie jak takie zalęknione zwierzątko...kiedyś taka nie byłam..brakuje mi przebojowości..zapomnialam już jak to jest gdy sie ją ma...

Dzięki Gusiu pozdrow Ize i miłej pogaduchy wam życze :D ..ja sie już żegnam od kilkunastu minut i nie moge trafić do łóżeczka..ciągle wchodze w jakiś ciekawy temat i czytam co piszecie...no nic próbuje sie więc skutecznie ewakuować..do jutra więc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj trafiłem wcale niezamiezenie na impreze rowiesników

gdzie zostałem ukoronowany jako dziecko i osoba która nigdy z nikim nie była nawet jesli było to w ramach zartów to mnie to zabolało

od razu uczucie deprywacji. no i jak tu wychodzic z domu nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie zeby poczuli sie głupio

wystarczy właczyc telewizor, wyjsc na ulice

decyduje wiekszośc, "racje" ma wiekszość

ja moge tylko próbować zmienic siebie i przez to ich opinie

tylko czy to ma sens zmieniac siebie po to zeby innym cos pokazac?

ehh

od godziny poniedziałek a ja wiem ze jak rano wstane to nie bede miał nic do roboty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ja tez ostatnio miałam tydzień za zasłoną. Dobrze, że wyszło słońce bo chyba bym sobie zjadła głowę ze zgryzoty! Przerąbana jest ta pogoda! Mówiąc szczerze, wyć się chce! Oby tylko się nie załamywać a wszystko sie ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas już dzisiaj świeci słońce...bardzo sie ciesze bo aż więcej mi sie "chce" dzisiaj zrobić. Co prawda zaczęłam dzień od zastanawiania sie co mnie boli..( i nawet znalazłam już coś nowego) to jednak staram sie nad tym nie myśleć i wyszukuje sobie jakiekolwiek zajęcia. Tak naprawde to ciesze sie bo jeszcze mam 2 dni wolne od pracy ...tak więc delektuje sie słoneczkiem i biegne na spacer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gino-ja tobie też życzę.Korzystam ze świeżego powietrza z przyjemnościa.Dzisiaj z pieskiem oblecieliśmy pobliskie trawniki już dwa razy.Teraz sklep i gotowanie obiadku.Posprzątane już z rana,potem małe pranko i jeszcze ze cztery razy spacerek i wreszcie padnę wieczorem.Nie wiem jak ja sie wyrabiałam pracując uff.Marze o jednym dniu dobroci dla siebie,żebym mogła poleżeć martwym bykiem i ponudzić się.Jeden jedyny dzień.Niewykonalne. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiaterku alergia :? I w dodatku zawsze kiedy zaczyna się wiosna ja staje się ospała, takie przesilenie. No ale kto by tam zwracał uwagę na katar jak słychać ptaków śpiew :mrgreen:

P.S. Kurcze, chyba nadszedł dywanu czas :? A mi się tak nie kce go prać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ashley nigdy nie jest tak źle żeby mogło być gorzej...nie martw sie prosze...przeczekaj ten smutny nastrój a potem na spokojnie powiedz sobie że nie jest tak źle... Czasami ważniejsze są chęci niż wynik końcowy. Piszesz że chciałaś...i to sie liczy...a kto tego nie rozumie prawdopodobnie nie jest wart twojego zainteresowania. Pozdrawiam cie serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×