Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah, cześć kotuś ;* A tobie Alicja radzę zostawić Rafałka bo on jest tylko mój :)

 

Rafałku, czeum usuwasz moje wiadomości? Już każdy wie chyba, że jesteś bi i że cię kocham :)

 

weź się lecz psychopatko

 

ja usuwam Twoje posty bo jestes szajbnieta

 

-- 12 gru 2011, 16:42 --

 

Thazek, tak, za co masz l4? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, cześć kotuś ;* A tobie Alicja radzę zostawić Rafałka bo on jest tylko mój :)

 

Rafałku, czeum usuwasz moje wiadomości? Już każdy wie chyba, że jesteś bi i że cię kocham :)

 

weź się lecz psychopatko

 

ja usuwam Twoje posty bo jestes szajbnieta

jestes pewna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Gosia to może niech ktoś za Ciebie zadzwoni do poradni i Cię umówi na wizytę. Masz gorszy czas, ale to na pewno minie. Jeszcze będziesz się z tego wszystkiego śmiać. Może te leki, które masz trzeba jednak zmienić albo cierpliwie poczekać, aż zaczną działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, komuś coś przesłałam i się wróciło bo adres pomyliłam.

Poza tym kolega znów dziś przyszedł,fakt,że aż tak długo nie siedział,ale mam dosyć Jego na jakiś czas bo On=picie w domu i nadużycia wobec mnie typu usiądzie zbyt blisko mnie,daje mi odczuć że jest mną zainteresowany,a ja nie wiem jak mam się zachować,oczywiście pijany.Nawet spał w moim łóżku,w mojej pościeli jak mnie nie było co jest dla mnie potworne,tak dbałam wcześniej,żeby żaden mężczyzna nawet nie wchodził do mojego pokoju ,żeby mi "nie zanieczyścił" sobą,a wobec Niego nie wiem jak mam się zachowywać,nie chcę go zranić-jak zawsze i każdego.

Chyba potrzebowałabym porozmawiać o tej znajomości z psycholog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×