Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

My cały czas aktualni.

Przepraszam, że tak rzadko zaglądam..

Ale na pewno jedziemy.

A gdzie - wszystko jedno. Byle z Wami.

Zabieramy Kasiątko. Gdzie byśmy nie jechali.

Wiola, Ciebie też kurde możemy zgarnąć :) Napisz, na priv, co tam i jak tam. Może coś poradzimy. Wspólnie jakoś raźniej.

Musowo musisz być.

Ludzie, sprężmy się, stańmy trochę na głowie i spotkajmy się w ten wyjątkowy czas!! U nas też nie za różowo.. Właśnie dlatego może trzeba trochę na chwilę odskoczyć.

Dobra? :)))

Wszystko jedno gdzie.

Chociaż.. może faktycznie morze? ... ;)

Czytałam gdzieś na forum (szkoda że nie zaznaczyłam linka), że w zimie po prostu przyjeżdża się do Władka i kwater jest do wyboru do koloru. Więc na upartego ktoś może jechać dzień wcześniej, zaklepać coś, a reszta dojedzie i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skalamax, Walą drzwiami i oknami. Ja mogę zrobić rozeznanie w Warszawie kogo akurat naszła ochota, a komu odeszła. Całego kraju jednak nie załatwię. Mam więc prośbę żeby kilka osób zrobiło takie rozeznanie w sowich regionach np. bigfish - Wrocław i okolice, ktoś inny weźmie Katowice, ktoś inny Poznań... Gdańsk, Kraków i może coś z tego będzie. Inaczej nigdy się nie skrzykniemy. A co do rezerwacji kwater we Władysławowie to może ktoś z Trójmiasta się tym zajmie. Zwrócimy koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc, poniewaz nie mam planow na sylwestra, a bede sama w domu, wiec jesli jest ktos chetny spedzic go w milym towarzystwie zapraszam na priva. Moze skompletuje sie pare osob i tez bedzie fajnie:)

Prosze o osoby raczej pozytywne:) Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

ja z tego zlotu też raczej wypadam ale może na sama noc sylwkową byśmy wpadli z Madem, bo będzie u mnie akurat. Co do rezerwacji kwater- mam koleżanką która mieszka we Władku, mogłabym z nią zagadać żebym to załatwiła ale w takim układzie musielibyście wyłożyć na przedpłatę bo wątpię by chciała wykładać ze swojej kieszeni a mnie nie stać :-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

ja z tego zlotu też raczej wypadam ale może na sama noc sylwkową byśmy wpadli z Madem, bo będzie u mnie akurat. Co do rezerwacji kwater- mam koleżanką która mieszka we Władku, mogłabym z nią zagadać żebym to załatwiła ale w takim układzie musielibyście wyłożyć na przedpłatę bo wątpię by chciała wykładać ze swojej kieszeni a mnie nie stać :-|:-|

Kiedy zaczyna być wreszcie mowa o pieniądzach, dopiero wówczas pojawiają się konkrety... Od początku trzeba tak było...

Szkoda jedynie, że tak się nagle, nie wiadomo w którym momencie, plany pozmieniały...

Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. Pewnie bez problemu zdołam się gdzieś na ostatnią chwilę wkręcić jakby co, ale... nawet mi na tym specjalnie nie zależy... Tak więc swoją gotowość do udziału w zlotowym spotkaniu potwierdzam! Chciałbym wierzyć, że może jednak coś z tego wyniknie. W bardziej odległe miejsca z pewnością o wiele trudniej będzie mi dojechać, więc być może to jedna z ostatnich okazji...

Dodam, że chodziło jeszcze wtedy o zupełnie inną miejscowość... Ale to już w sumie bez znaczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×