Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Laima, jeszcze nie wiemy, chcemy jej to zdjąć na noc, żeby nie skakała od razu po zdjęciu..ale strasznie ją już to swędzi :( boję się że znowu będzie kuleć..jak tak to od poniedziałku codziennie na zastrzyki :/ a potem to ja już nie wiem co..brakuje mi długich spacerów z nią :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, egzamin z angielskiego - pdstw. i rozszerzony. kartkówka z pol która mnie prawie wstawiła w atak.. tak ogólnie to całkiem nieźle. miło i przyjemnie.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, mi tez brakuje wypraw z psiakami,a niestety mam pieska który jako malutki szczeniaczek miał udar słoneczny i nie może aż tak się przegrzewać i przemęczać,a kiedyś z psiakami potrafiłam zrobić dziennie po 20 km.

 

Dominisiu,jeszcze nic nie jest przesądzone,może za parę tygodniu obydwie zapomnicie o tej chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, no niestety..:( kurczę jeszcze ta pogoda dziś, cały dzień chodziłam rozdrażniona, głowa mnie boli, zmusiłam się dosłownie żeby iść do sklepu i na spacer, nie chcę się cofać, wystarczy że 3 dni nie pójdę do sklepu i znowu będę się bać. no ale póki co codziennie chodzę. brr okropny dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, a to sami zdejmujecie? rozumiem

 

-- 09 gru 2011, 21:59 --

 

"Dziś położę się wyjątkowo bardzo wcześnie,może umrę we śnie..."

łzy

 

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, nie jest...nie idę do przodu zgodnie z samą sobą...póki,co w ogóle nie idę do przodu

Ja też odnoszę takie wrażenie w wypadku swojej osoby. Miejmy nadzieję, że w najbliższym czasie zmieni się coś na lepsze.

 

-- 09 gru 2011, 23:08 --

 

Laima, Dobranoc. Śpij dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, Cześć

 

Ja już umykam.Przejdę się na palarnie to ktoś tam pewnie już będzie.

 

Denerwuję się okropnie.Najgorsza zawsze sobota i pierwsze wyjście do ludzi ze szkoły :zonk:

 

-- 10 gru 2011, 08:46 --

 

:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×