Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Amon_Rah, o godz. 15.00 odbieram P. ze szpitala i zabieram do siebie. czuję się dziwnie po wczorajszej awanturze, a poza tym nigdy nie mieszkałam z facetem. nie jestem pewna jak to będzie. czy się przyzwyczaję. czy będę szczęśliwa. mam mętlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola: ja sie nie ciesze, opowiem pozniej dlaczego

teraz tylko tyle, przyzwyczajam sie do chin, pije piwo TSIGTAO i to oficialnie stoi na biurku obok monitora, kazdy kto wchodzi do biura robi oczy i pyta czy mi wolno alkohol w godzinach pracy pic :lol:

mam to wszystko w DUPIE!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola: masz w 100% racje, swiat jest bardzo piekny ale tylko wtedy kiedy ogladasz go prywatnie a nie sluzbowo :o

 

bez wzgledu na to gdzie ja jestem czy to jest europa, emiraty itd ten swiat wyglada wszedzie bardzo podobnie tzn. klimatyzowane pomieszczenia, sztuczne swiatlo, dobre ale praktycznie identyczne restauracje :why:

to co jest naprawde ciekawe ogladasz z okna samochodu i nie masz czasu poswiecic tyle uwagi na ile zasluguje :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, może, ale ja już w to nie wnikam. to jego problem. mam wystarczająco swoich, żeby rozkminiać cudze i to takie pokręcone. jestem emocjonalnie za krucha, by to wytrzymać.

 

-- 07 gru 2011, 14:46 --

 

wiola173, Wiolu, dokładnie tak :D

 

i będę miała całe moje duże łóżko tylko dla siebie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×