Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy admini, wysoka izbo (modzi) ;)

czy można by upomnieć użytkownika ram2479 (czy jak mu tam), by zaprzestał personalnych wycieczek do mojej osoby na forum (wątek Gdynia i okolice) a także ubliżania mi w prywatnych wiadomościach oraz kalania mojego, dobrego jak mniemam imienia, w tymże samym wątku, twierdząc że go szykanuję na pw, kiedy ja tylko sugeruję, by nie pisał ani do mnie ani o mnie?

dziękuję za rozpatrzenie mojej prośby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to proponuję, a ona na to nie pisz, nie chcę Cie znać, itp, itd.... i to na PW i jeszcze do adminów na mnie uderza:(

 

-- 17 gru 2011, 00:13 --

 

Po prostu nie chcę osobistych docinków, na które niestety odpowiadam również paskudnymi, osobistymi docinkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja w takich sytuacjach jestem bezradna!

Biorę Was za ręce...Ciebie Dorotko za lewą, Ciebie nieznajomy za prawą. I trzymam Was tak za te dłonie, puszczam muzyczkę i sobie tańczymy w trójkę.

Mamy uśmiechy na buziach, a wszystko co złe odchodzi w niepamięć tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostałem kolejną pw od tej rzekomo przemiłej i posiadającej dobre imię Dorotki. No i co amam poradzić? mam się dać? Naprawde czuję, że na tym forum są równi i równiejsi, może dlatego, że pewne osoby znają się tutaj z innymi, etc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya postawiłą sobie za punkt honoru dowalanie mi po kolei na kolejnych wątkach tego forum. Czy to jest ok?

 

-- 17 gru 2011, 00:30 --

 

Chociaż oboje uważamy, ze to druga strona się przypierniczyła, to zapewne prawda leży gdzieś po srodku, ale ja chcę końca tej wojny, a ona ją kontynuuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×