Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

samara22, o dziwo TAK. Chociaz dowiedziałam się, że mam 2 z dwóch przedmiotów, że mi wystawili 3 z plastyki(sic!) - kiedyś na 5 płakałam. Ogólnie jest beznadziejnie, ciężko i niewesoło. Próbne będą w tym i przyszłym tygodniu. Wypadają mi z planu wizyty u psychologa. Ogólnie 'sodomia i gumoria'. :roll:

 

A czemu się cieszę pomimo tego? Może podświadomie mi się mózg cieszy. Przyjaciólka napisała do przyjaciela, który mnie zostawił Wygarnęła mu nieźle.. :yeah:

 

Oto sprawozdanie z dziś. :smile:

 

-- 06 gru 2011, 16:47 --

 

eeee, mama mnie goni..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 3 godziny................

 

kupilam M. prezent mikołajowy taki drobny. mam nadzieję że mu się spodoba.

 

-- 06 gru 2011, 18:54 --

 

http://www.tesco.pl/produkty/var/tesco/storage/images/aktualna-promocja/prezenty-swiateczne/kosmetyki-dla-mezczyzn/zestaw-dla-mezczyzn-david-beckham-homme-dezodorant/637368-1-pol-PL/zestaw-dla-mezczyzn-david-beckham-homme-dezodorant_preview_full.jpg

 

zestaw: dezodorant perfumowany + żel p/p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś oświeci tak a propos.

 

Dzisiaj 6 grudnia są Mikołajki czyli świecki dzień Świętego Mikołaja na cześć Mikołaja z Miry. Poza tym Mikołaj dzisiaj obchodzi imieniny. W nocy z 5 na 6 grudnia przychodzi i rozdaje prezenty. A kto w takim razie przychodzi w nocy z 24 na 25 grudnia i rozdaje prezenty? Co, Mikołaj robi dogrywkę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×