Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chetnie sobie pojecze... jestem 1000km od swojej rodzina i to o zgrozo na wlasne zyczenie..::( Od dwoch tygodni borykam sie w tym obcy kraju ze wszystkim sama bo moj partner wyjechal na miesiac a do tego wiecznie paletaja sie w domu choroby, ktore roztrajaja mnie nerwowo...;( Dobrze jest tak sobie pojeczec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anja1389, dziękuję.

 

powiedziałam mu, że jest tchórzem, dupkiem i że go nienawidzę. a także że żadne słowa nie są w stanie opisać wstrętu, który do niego czuję....

 

-- 06 gru 2011, 10:59 --

 

anja1389, dołek jest nieunikniony. teraz się trzymam, ale jak wrócę do domu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, jak wrócisz do domu to siadaj do kompa i pisz z nami. Nie siedz sama ze swoimi łzami

 

-- 06 gru 2011, 11:10 --

 

Laima, Słuchaj mnie kobieto :) wiążąc się z kimś takim nie unikniesz bólu,. Myślisz, ze go oszukasz, ze bedziesz go skrycie nienawidzić i to Ci pozwoli nie czuć bólu jaki on Ci będzie zadawał. Pieniądzę są dla Ciebie ważne, jego pieniądze - niestety po jakimś czasie znienawidzisz sie za to, ze zrobiłaś to dla pieniędzy. A co za nie kupisz, bezpieczeństwo, szacunek (pisałaś, ze on jest agresywny dla kobiet)????? Co za nie kupisz????? Fajną kieckę, posiedzisz w fajnej knajpie i na tym by sie skończyło, bo taki facet nie zapewn CI stabilności i dojrzałej miłości.

 

-- 06 gru 2011, 11:11 --

 

Korba, jak wrócisz z pracy siadaj do kompa i pisz z nami, pisz jak Cię boli i dlaczego Cię boli, nie zostawaj z tym sama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba mnie dziewczyna zostawila po 2latach..stad zniknalem stad i uznalem ze czas zakonczyc zywot.Na szczescie myslenie mi sie wlaczylo...wiec pieprz faceta...nie warto przez takiego cierpiec..jeden na swiecie?nie chociaz wiem,ze to boli...pokaz mu,ze jestes silna..bo jestes,stac Cie na faceta!a nie tylko imitacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×