Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, chyba o braku siły...

samara22, zajęcie zajęciem ale jest mi coraz trudniej skupić się na czymkolwiek bo ciągle mam wrażenie że kolejny "podmuch" wiatru wywali mi okna w mieszkaniu :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, patrzcie no jaka młoda a jaka mądrala ;)

żeby to jeszcze było łatwe przekonać moją durną głowę że ja "nic nie muszę"... bo ja to wiem ale moja głowa nie bardzo...

 

samara22, odpoczynek... ja już mam dość odpoczywania :why: ja chcę normalnie żyć... pracować... imprezować... bez wysiłku robić proste rzeczy w domu... a ja ciągle czuję się ociężała... cokolwiek zrobię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, :mrgreen:

 

-- 05 gru 2011, 14:52 --

 

samara22, czemu my jednocześnie dodajemy słowa do zabawy..? :>

 

-- 05 gru 2011, 14:54 --

 

Patatajam na randkę z matematyką, fizyką, niemieckim, polskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidziłam zerówki.. a raczej osób, które tam były. Dokładniej osób, które mnie nie akceptowały, lub raczej nie umiałam się z nimi dogadać, więc czułam się nieakceptowana..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, dogaduję się na tyle, że nie bywam tam samotna, a nawet nie mam okazji. Koleżanka, której raczej nie lubiłam okazała się podobna. Miała problemy z sercem, jechała na antydepresantach, też miała problemy. Ale kiedyś to nie było takie proste, żeby porozmawiać. Wolałam uciec, w książke czy cokolwiek by nie musieć z nikim rozmawiać, nie musieć patrzeć nikomu w oczy. Teraz jest inaczej, zawsze się uśmiecham i świruję więc mam niezłą grupkę zaufańców przy sobie. Został tylko wewnętrzny ból. Ale one wiedzą i za to się cieszę, nie zostawiły mnie. Odwrotnie, pilnują i martwią się. Maska została, ale lubię swoją maskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, powiedzmy, że matma poszła. Aczkolwiek lecę do kościoła, roraty trzeba zaliczac do bierzmowania.. : D

Randka z Jezusem. :yeah:

 

Już wolę tą fizyke.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×