Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ołóweks, no rozumiem. Ale ja chcę spróbować z muzyką. Cóż mam po liceum? Jak będę miała coś w zanadrzu będę mogła próbować. Może pójdę na studia, może zaciągnę się do zespoły jeśli umysł pozwoli. A jeśli nie zawsze będę miała jakiś tam zawód, prace może znajdę. Po liceum studia muszą być, bo po liceum można sprzedawać w supermarkecie albo szkołe sprzątać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, studia to akurat dobra sprawa. Póki co, nie narzekam. Niezależnie od tego, czy skończysz liceum czy technikum i tak wyjazd za granicę będzie bardziej opłacalny niż praca w Polsce. Druga sprawa, słyszałem, że jeśli skończysz studia za granicą - szczególnie filologię angielską gdzieś w Wielkiej Brytanii, przychylniej będą na Ciebie patrzeć w Polsce, jeśli będziesz startować do pracy w czymś powiązanym z tym językiem. Generalnie możliwości na zachodzie są większe. Podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja chcę spróbować z muzyką. Cóż mam po liceum? Jak będę miała coś w zanadrzu będę mogła próbować. Może pójdę na studia, może zaciągnę się do zespoły jeśli umysł pozwoli. A jeśli nie zawsze będę miała jakiś tam zawód, prace może znajdę. Po liceum studia muszą być, bo po liceum można sprzedawać w supermarkecie albo szkołe sprzątać.

 

Wydrukuj sobie te słowa i powieś na ścianie, żeby nie zapomnieć. Po liceum masz studia, nie masz pracy. Po technikum masz zarówno pracę jak i studia. Prosta kalkulacja... Jak dla mnie jedyne, co przemawiałoby przeciwko technikum, to gdybyś musiała się do niego zmuszać. Ale jeśli sama chcesz - tym lepiej! No chyba że ma jakiś dziwny klimat i jest siedliskiem ludzi z marginesu społecznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzis pisze odp Kiyji ze nie ma modow byly to sie wzajemnie rozumiemy..serio rob co lubisz ja nie mam studiow..nie mialem jak sie uczyc..ale warto dzis miec dobre zaplecze ukonczonych kierunkow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks, jakąkolwiek machine do robienia pieniędzy. Nigdy, mam mieć radość, jeśli jej nie będzie zamieszkam pod mostem. A dla mnie radość to różnorodność.

Kiya, no właśnie.. margines społeczny. W tym problem. Teraz wszyscy chcą do liceum, reszta trafia do technikum i zawodówek. To mówi samo za siebie, lepsi tu, gorsi tam.. W technikum ciężej jest niż w liceum. to też. A lenistwo to moje drugie imię. Nie wiem, trudna deczja, cholernie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×