Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

tak czytam sprawdzam posty z 2005 do dziś, większość tych osób już chyba nie ma a patrząc na tych jeszcze aktywych, piszących, sprawdzam daty rejestracji, zazwyczaj 2010 2011 więc świerzaki tym samym można przewidzieć kto i przez jaki czas pozostanie tu na forum opierając się na statystykach, duzzza rotacja jest niestety, kilka miesięcy odchodzi a przychodzi nowy/a i tak do usran* du** oby shadow_no nas nie opuścił i zlikwidował forum :nono::zonk::zonk:

 

nie wie jakie są statystyki ale wydaje mi się że większość osób tu to przedzał wiekowy 16-25 lat,

tych po 25-roku jest mniej chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak czytam sprawdzam posty z 2005 do dziś, większość tych osób już chyba nie ma a patrząc na tych jeszcze aktywych, piszących, sprawdzam daty rejestracji, zazwyczaj 2010 2011 więc świerzaki

 

bzdura, wiele osób skasowało konto i powróciło, czasem kilkakrotnie, często pod innym nickiem, myślę, że jest wiele takich osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neu(e)rotyk, Zalezy jak na kogo wpływa wstydliwość , w mojej małej głowce pełnej rozumku zakiełkowała myśł,ż emoze zaczęła korzystac z uroków życia i my teraz siedzimy na forumie a helen pije gdzieś w jakiejś knajpie i dyskutuje o filmach, jak zrobi sie znowu wstydliwa to moze wróci, zartuje , moze po prostu nie ma czasu bo cos tam , cos tam, ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974, no nikt tego Koleżance nie zarzuca.

tahela, jeżeli jest tak jak Koleżanka utrzymuje to pragnę wyrazić swoje pełne poparcie dla aktywności Heleny. Adiós, Zielonooka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] zazwyczaj 2010 2011 więc świerzaki tym samym można przewidzieć kto i przez jaki czas pozostanie tu na forum opierając się na statystykach, duzzza rotacja jest niestety, kilka miesięcy odchodzi a przychodzi nowy/a i tak do usran* du** oby shadow_no nas nie opuścił i zlikwidował forum :nono::zonk::zonk:

 

nie wie jakie są statystyki ale wydaje mi się że większość osób tu to przedzał wiekowy 16-25 lat,

tych po 25-roku jest mniej chyba...

Średnia wieku z pewnością jest powyżej 20 lat, nie przytoczę dokładnych danych nie mniej jednak mogę zdradzić, że bliżej 25 niż 20. Tak na prawdę rozpiętość wiekowa jest bardzo duża i jeżeli by wziąć pod uwagę jedynie najaktywniejsze osoby na forum to można powiedzieć że przedział najaktywniejszych Użytkowników, uśredniając, wynosi 19-38

 

A Shadow nie opuści na pewno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×