Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

pare lat temu zrobilem komus bardzo bliskiemu fotosession, przechodzac do kolejnego pleneru zobaczylem/poczulem cos niesamowitego tu i teraz musze zrobic zdjecie, polozylem sie na ziemi tak zeby ujac atmosfere tej chwili (slonce zachodzilo, chmury rozpedzone przez wiatr dodaly niesamowitego uroku, dziewczyna zapomniala o wszystkim, bordi, anoreksja..... smiala sie widzac mnie lezacego u jej stop) robiac zdjecie powiedzialem sobie, kiedys zrobisz je 1:1. dzisiaj po latach i wielu probach zlecilem wykonanie na plotnie!!! bedzie 210 cm wysokie bedzie na scianie przy wejsciu do duzego pokoju;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba masz racje, mimo ze nie jestem kobietom staram sie je zrozumiec mimo swiadomosci ze to jest niemozliwe :lol: (w dziecinstwie bardzo chcialem byc, ale to dluga historia)

bezcenna to jest ale ona w realu, ostatni raz zadzwonila w moje urodziny zlozyc zyczenia (o 23:30!!!) ale to jest jeszcze dluzsza historia. najwazniejsze ze terapia jej pomogla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, zwykłe brednie.

chodzi o to, że play ma teraz zasięg i plusa i orange. i jak się jest gdzieś pomiędzy zasięgiem różnych sieci to telefon automatycznie stara się połączyć i szuka sieci - normalna sprawa że jak więcej pracuje to trochę więcej baterii żre.

ale jak się ma na stałe ustawiony zasięg i się go nie gubi to ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×