Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. bo ja nigdy nie myślałam o sobie jako o świrze. Myślę że każde zaburzenie, mieści się w granicach normy. Pewnie, czuję nie rzadko swoją inność, i sama na innych nie patrzę z góry, tylko dlatego, że zdają się odbiegać od jakiejś normy. Dla mnie granica między byciem normalnych a nie, jakoś się rozmywa. Świr kojarzy się mi bardziej jako kategoria negatywnej oceny, stąd taka sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, Świr w nazwie wątku jest słowem ze słownika nie naszego, lecz tych, którzy naszą inność właśnie tak postrzegają. Tytuł wątku ma na celu takie osoby skutecznie odstraszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mad_Scientist, chodzi konkretnie o to Władysławowo:

http://wladek.pl/index.php

C©złowiek, problem w tym, że nie ma żadnych ustaleń, ale będziemy o Tobie pamiętać.

 

Ok, dzieki. Ale to dziwne ze jeszcze nie ma zadnych ustalen a jest juz 2 grudnia... :nono:

 

W kazdym razie ja jestem ZA. Chetnie tam bym pojechał na 2-3 dni. :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, może można by jakoś coś pomyśleć tak, żeby wszyscy mieli po równo blisko, gdzieś w centrum Polski... (bo Polska jest spora)? Bo ja na przykład jestem z południa i w moim przypadku morze odpada, bo bym musiała z 10 godzin w jedną stronę w pociągu spędzić (i to pewnie jak znam życie nieogrzewanym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym już nie mieszał z lokalizacją. Sam mieszkam w centrum i też nad morze mam kawał, ale jeśli teraz zmienimy lokalizację to trzeba by było robić nową listę. Bez znajomości ilości chętnych trudno coś rezerwować, a rezerwować trzeba już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×