Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja nie widzę takich porad, bo nie chcę... ;)

 

Tak naprawdę nie widziałam na forum porady 'idź do lekarza".

 

 

A ja widziałam ich setki :DSama nawet wielokrotnie sugeruję to ;)

atrucha, czytam Twoje posty i one naprawdę nie wyglądają w ten sposób : "cześć , ojej, to co napisałeś to naprawdę ciężki przypadek, zgłoś się do psychologa bo nic z tym nie poradzimy." ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo.... tylko jak sobie tych przyjaciół nazbieram, to gdzie ich mam, gdzie mam jakiś widok na to czyim jestem przyjacielem i no jeśli mam przyjaciół to na przykład specjalny wgląd w ich posty (tzn. jakiś panel z którego widzę, że są jakieś nowe wiadomości od nich). Nie wiem, może to już jest, tylko (kurza ślepota) jeszcze tego nie zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny sposób do podsycania antagonizmów :mrgreen: Szczególnie sprytnie działa u osób wrazliwych..

Osobiście nie czuję potrzeby grupowania się..

 

Ps.Ponieważ jako jedyna z "kadry" zostałam pominięta w liście Gł.Administratora... postanowiłam zaprzyjaźnić się z najbardziej oryginalnym użytkownikiem tego forum :mrgreen::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje,że może to powodować jakieś spięcia.Niby niewinne i dziecinne,a jednak.Mogą pojawić się pretensje.Bądź co bądź wrażliwymi ludźmi jesteśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o to dlatego bo po konsultacji z kilkoma uzytkownikami stwierdzilismy że to fajne ,wygodniejsze......widzisz chyba ten IRC...hmmm,no generalnie czasm bywamy ale chyba sie poprostu mijamy....bo tego niewidac...:(

Mógłbyś???.........no fajne to było.....marudzę...sorry ale plossssimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo...Gusiu!!! wreszcie!!! popieram!! Shad, prosimy, bardzo bardzo, shout box jest nam do życia niezbędnie konieczny..

A teraz..wchodzę rano..nie mogę się przywitać jak należy i wogóle jakoś tak smutno... :(

prosimy bardzo mocno!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety. nic z tego. W punkcie 4 i 5 nie otwieraja mi sie obrazki i nie wiem co i gdzie wpisac. Przykro mi ale nie bede na czacie.pozdrawiam

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 3:30 pm ]

DO TEGO WSZYSTKIEGO JA NIE ZNAM ANGIELSKIEGO , HA HA HA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×