Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

aha dzieki big fish przedtem gdy bralem pierwszy raz parogen pol roku temu zadzialal szybciej niz teraz co biore , zmienie jeszcze tegretol 200 na depakine 500 moze taka kombinacja bedzie lepsza,no wlasnie zauwazylem ze moze nasilac zab depresyjne i obsesje bo jedno i to samo czesto gadam nic zobacze jak bedzie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mam robic

 

hej biore juz dwa tygodnie parogen 40 mg,przez te dwa tygodnie parogen nie dziala na mnie nie czuje zadnych checi wyjsc z domu izoluje sie,mam tez nieraz natretne mysli-raz mialem taka mysl zeby matke skrzywdzic,nic mi sie nie chce leze w lozku przez wiekszy czas mysle caly czas jak to bedzie czy dam rade,mysle o chorobie jaki np.lek moze mi pomoc,nie wiem co mam robic mam wizyte dopiero za dwa tygodnie caly czas w domu siedze ukrywam sie zeby nikt nie widzial mnie w takim stanie boje sie co mam robic,czy anafranil mogl by mi pomoc bo raz mnie wyciagnal z takiego stanu dzieki niemu wyszlem z domu na nic ochotynie mam,mysle czesto czy ktos sie nie zastanawia gdzie jestem czuje sie spowolniony lekarz mowi ze nie tylko leki a psychoterapiam musi byc dla mnie wybieram sie na psychoterapie indywidualna wlasnie-aha czy to musi byc psycholog czy psychoterapeuta i czy musi znac tematyke chorob psychicznych???

Slyszalem o leku lexapro ze jest na duze depresje-moze parogen nie dziala juz na mnie,moze jest dla mnie za slaby,niewiem jestem w komletnym dolku a jeszcze odroczenie kary pozbawienia wolnosci mi sie nie dlugo konczy czy radzicie aby poprosic sąd gdyby mnie posadzono zeby skierowal mnie do zakladu karnego na odzial terapeutyczny bo wiem ze takie zaklady sa z odzialami terapeutycznymi uffff

 

-- 01 gru 2011, 23:05 --

 

czy moze zmiana parogenu na inny lek zawierajacy tez paroksetyne??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaak17 , jak mozesz powiedz mi po jakim czasie całkowicie seroxat zadziałał na Ciebie?? ja juz mam za sobą 47 tabletek, jest lepiej niz bylo ale jeszcze zdarzaja mi sie "ataki" np, wczoraj ok 2 godz czulam podenerwowanie, czulam ze serce tez przyspieszylo, po tym czasie wszystko przeszlo....

czy jest mozliwosc ze mnie to nie bedzie juz lapac?? biore seroxat 20mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, chyba mam jakiś cudowny organizm,bo mnie wzięło po 21 dniach (20mg) Ja wiem czy taki kastrator...stawać to on stoi Tylko fakt,że ciężej dojść,ale dla dziewczyny mojej to nawet lepiej:)

 

 

Po paru mcach prawie nie bedziesz czuł orgazmu a po jeszcze dwóch libido poleci na łeb na szyje. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza?

Znowu mialam atak.

Krzyczalam na kolezanke w pracy. Wlasciwie to nie krzyczalam, ale mowilam znacznie podniesionym tonem i dla wszystkich bylo to, jak krzyk.

Mialam tak juz kilka razy.

Co jest grane?

I zaraz placze.

Czy tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aree1987, u mnie bylo tak (nie jestem facetem) na seroxacie super ale bralam tylko pare miesiecy wiec nie wiem jak by bylo dalej.

 

a po wenli, pierwszy rok super, po 2 orgazmy naraz :P

a po 1 roku ozieblosc totalna, zero checi na cokolwiek z tych rzeczy. i tak 4 lata, jak odstawialm zaczelo wracac wszystko do normy. niestety znowu musze brac antydepesant i nie wiem jak ten dziala bo to poczatki ale chyba znowu kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

izaak17 , jak mozesz powiedz mi po jakim czasie całkowicie seroxat zadziałał na Ciebie?? ja juz mam za sobą 47 tabletek, jest lepiej niz bylo ale jeszcze zdarzaja mi sie "ataki" np, wczoraj ok 2 godz czulam podenerwowanie, czulam ze serce tez przyspieszylo, po tym czasie wszystko przeszlo....

czy jest mozliwosc ze mnie to nie bedzie juz lapac?? biore seroxat 20mg

ponawiam zapytanie,

Dodam ze czasem mam poddenerwowanie, spiecie..... czy tak powinno byc?? to nie za dlugo?

moze zwieksze dawke do 30mg?? a przy tym moje pytanie, czy sa jakies objawy przy zwiekszaniu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie go odstawiłam , dzisiaj jest 6sty dzień i czuje sie jak bymmiała ogromna gorączke a mam 37 równiutkie , jest mi słabo mam zawroty głowy i niecheć do czegokolwiek , wie ktos moze ile to uczucie jeszcze bedzie mi towarzyszyło ?? ....

 

ja odstawiałam stopniowo i tylko jak odstawiłam calosc to czulam sie troche poddenerwowana, jesli cos jest nie tak radze konsultowac z lekarzem i pamietaj odstawiajac nie mozesz z gory zakladac ze bedziesz sie zle czuć, bo wtedy rzeczywiscie wszystkie objawy wyczytane w internecie sie pojawiaja, samo spelniajace sie proroctwo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×