Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, ja tez mam zalagłe Pw do napisania do 4 osób i ee jakoś tak , wróciłam na froum wieczorem i cos mnie sie płakac chce, dałam sobie dzisiaj 40 mlg Arketisu i czuje sie tak sztucznie nafazowana ,że płakac nie moge , niby mam dobry nastrój a w środku we mnie siedzi ból gdzieś gleboko przykryty ta sztucznoscią, eee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Własnie po tych lekach czuje sie sztucznie podniesiona tak do pionnnu,ze nie moge płakac niby tak pozytywnie nakręcona , ale nie do końca, to jest , tak dziwnie po tych leku , nienaturalnie,

wczoraj rozmawiałam ,że Sławkiem i on jak weźmioe 40 mlg Arketisu ma tak samo, sztuczniesie czuje mowił mi, niby dobrze, ale tak nie do konca :twisted::evil::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Dziwne sztuczne takie nakręcenie nienaturalne bo podskórnie ten caały dól jest dalej, ale mnie i tak bardzo pomógł bo ja siedziałm niegzie nie wychodząc z domu i gapiąc sie wsciane , wymycie sie i zrobienie sobie jedzenia było dl amn ie problemem ogromnym ateraz juz jest lepiej jak zacżęłam lek przyjmowac, niektórzy mowią ze nei czują rózn icy pomierdzy róznymi odpowiednikami SSRi inni ,ze czują , róznie zalezy wszystko chyba od organizmu i idywidualnych jaskiś uwaruńkowan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Ja biorę regularnie pierwsze efekty takie porzadne miałam ponad tak półtora miesiąca , ale lakarz mowił,że tak moze byc, mn iejsze efekty były wczęsniej a teraz jest lepiej, przed chwiląrozmawiałm zkumpela przez telefon i fajnie sie rozmawiało , Aale to najlepsza kumpela i my tak na siebie działamy,ze nam sie fajnie rozmawia, z innymi jest ciagle gorzej niz było i ciągle niestety nie przejawiam jakiś chęci kontaktu z ludźmi jesli nie musże, ale na pewno jest lepiej jednak,

Michuj,

Ale Ty birzesz od niedawna moze jeszcze przyjdzie efekto to bardzo idywidualna sprwa , niektórzy po paru dniach juz cos czuja innym trzeba miesiac, czasem więcej także poczekaj Ty bierzesz z tego co pamiętam SNRI i to takie dwa w jednym, ja ciagle myśle ze takie miksy sa jednak gorsze niz jak by sie brało osobno dwa różne leki, ale moze sie myle, to jak szmpon z odzywką nigdy nie bedzie tak dobry jak szampon i odzywka osobno

 

-- 27 lis 2011, 20:20 --

 

kornelia_lilia,

Chyba tak byłam do południa jestem teraz i zobacze o 7 rano musże wstac , ale zobacze jak będzie ze snem, wezmę ten Miansegen i co będzie to będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,

Nie ma sprwy misiu , niech sie tym zjma Ci co wiedzą lepiej hihi.

 

-- 27 lis 2011, 20:48 --

 

Jak ja wczoraj miałam dziwne sny i lezałam cął spocona po nocy wydzwaniał do mnie kumpela z Anglii nabzdryngolona i mam jeszcze dwa telefony wybite a nr nie znam kto do mniewydzwaniał o 1 w nocy, kumpela n ie bo sie pytałm jej zastanwiam sie czy oddzwonic czy nie , nie wiem z moja fobia telefoniczna to nie ejst takie proste, ale ciekawośc mn ie kusi, sobota byał to ludzkosc imprezował no i czas andrzejkowy , ludzie sie nachlali i wydzwaniali a ja leżałm w domu i miałam dziwne sny, kłopoty z oddychaniem i cała spocona byłam :szukam::pirate::roll::twisted: .

 

-- 27 lis 2011, 20:49 --

 

Transfuse, Transfuse,

Witaj tak wiem , nie zabiijajcie mnie wszyscy , jak sie trochę jakoś ogarne to napisze do was , łobiecuje jakem Asia ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×