Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, sprawdziłeś to co wcześniej napisałam o moich typach :nono:

pudło!

 

To chyba Ty się nakręcasz. Nie rozumiem skąd to zainteresowanie moimi awatarami.

Odzywa się we mnie naturalny pęd do wiedzy. Lubię wiedzieć i czasem mi się nudzi. Zresztą nie tylko Twoimi awatarami - u Karoliny na awatarze jest np. Courtney Love.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Z forum se zawinęłam wcześnie jakoś przed północa, ale właczyłam telewizor bo cos mi musi grać zebym zasneła inaczej bedzie ciezko , wiec ogólnie zasypiam przy telewizorze lub radio, wolę telwizor bo cos widac a radio to za ciemno i zasypiam tak i sie budzę w nocy i znowu zasypiam, jak cos mi nie gra to w ogóle nie zasnę i będe taka jakaś przytłoczona, wystraszona, takze niestety, ale tak jest u mnie ostatnio.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, a jak mama jest to też masz takie problemy z zasypianiem? Może to dlatego, że jesteś sama w dość dużym mieszkaniu. A może masz nieczyste sumienie? :mrgreen: Ja śpię snem sprawiedliwych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie pociągami jeździc , dobrze sie w nich czuje jakos. To raczej chodzi o emocje i o taki stan niepokoju zgrozęnia , jak mam właczony telewizor to to jest mniejsze.

Ja też lubię ciuchcią jeździć, bo w autobusie bywa różnie.

A z Tv też tak mam i to chyba od dzieciństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię pociągi i te stare i te nowe. Często z nich korzystam nawet jak jest lepsza i szybsza alternatywa. Najszybsza była kolejka magnetyczna Maglev w Szanghaju pędząca z prędkością do 430 km/h, a najwolniejsza kolej na Borneo pamiętająca jeszcze czasy kolonialne.

n_b.jpg.ca9df8e90f7e3a18b5304d2d3dabe7b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×