Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, mama daje jeść,a brat "niańczy" idzie m.in. do mojego pokoju wieczorem,żeby same nie zasypiały-co ja bez niego zrobię jak pojedzie...

 

 

Michuj, też jestem niedorozwinięta.Pamiętaj,że ja mam schizę i to utrudnia.Jak ja mogę to i Ty możesz.

 

-- 25 lis 2011, 19:09 --

 

Boję się iść dziś na sesje.Jest piątek wieczorem,będzie zmęczona jak na mnie fuknie ze złości :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, i tak bardzo tęsknią,tak słyszałam,piesek czeka na podwórku i nie chcę w chce wchodzić do domu tylko tam się kładzie :cry: One już się smucą jak widza,że się zbieram,kładą wtedy się ,smutno,w moim pokoju,już nie chodzą za mną :cry: Jestem z nimi od pierwszych dni życia(z bliźniakami)Strasznie mi źle jak o tym myślę,ale ,cóż, muszą się trochę przyzwyczajać,że mnie czasem nie ma bo w razie szpitala czy innego wyjazdu to by była za duża trauma dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, ciężko... :(

Cześć Laima, jak chcesz to mogę ci spróbować pomóc z tym co musisz zrobić do szkoły. Mam akurat trochę czasu wieczorem, jestem dobry w szukaniu materiałów w sieci, więc pomyślałem, że mogę się zadeklarować, żebyś nie musiała się aż tak męczyć. Chociaż nie obiecuję, że się uda, ale mogę poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, nie zauwazylam tego co pisalesMam ksiazke,powino mi siie udac cos napiac :? Dziekuje bardzo,to bardzo mile

Ale Wy mnie motywujecie,tak mi pomagacie :*

 

Niie znosze pisac z tele,wszystko mi sie mota,przepraszam za bledy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj,

Dasz rade Misiu jak ja dałm to iTy dasz ja byłam w Holandii dosc długo, ale była praca całoroczna szklarnia i później w Niemcach i do niemców juz nie pojade a W Holandii fajnie byłó:).

 

kornelia_lilia, A z karnego pisałaś prace mgr fajnie ja pisałm z Historii Administracji bo bardzo lubie historię ogólnie a karne było0 u mnie opcja zasępcza jak bym sie nie dostała do mojego ulubionego profesora kierownika katedry zreszta i dyrektora instytutu dzisiaj juz na emeryturze , ale dalej wykłada mi sie udłąo załpac jak był jeszcze na stanowiskach. Świetny gośc , taki profesor w sarym stylu, ale bardzo ciepły 40 osób sie zapisało do niego na seminarium a przujał 6 tylko, ale mnie sie udało. Ogólnie seminarium z tym człowiekiem bardzo fajn ie wspominam i ciepło o nim myśle, taki kochany był i ciepły mogłby byc moim dziadkiem hihi.

 

Laima a co ty masz do tej szkoły jakbys nie dała rady to pisz na priv moze ja Ci pomoge jesli będe w stanie , mam nadzieję,że Ci sie uda i będzie dobrze i dasz radę.Pewnie ciężko Ci sie wdrożyc w nauke, ale postaraj się, z czasem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×