Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z rodziną


Justynka23

Rekomendowane odpowiedzi

cześć jestem nowa, nie wiem od czego zacząć po prostu nie mam chyba nikogo oprócz kota; moi rodzice sie rozwiedli, moja matka ciagle mnie upokarza przy moim bracie i on to robi sam, jak mu zwróce uwage to wydziera sie na mnie, dzis mi powiedziała, że jestem głupsz od gówna bo ono przynajmniej wie, że ma wyjść. mam czasami myśli samobójcze, ale mam kota, ja wiem to głupie ale ta kicia mnie trzyma; chłopak mnie zostawił jak sie dowiedział, że mam zakrzepice, ja nie mam nikogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justynka23, witaj na forum.To jesteś moja rówieśnicą.Też mieszkam z mamą,braćmi i psiakami które trzymają mnie przy życiu:)Kotki też mam ,są cudne.

Buziaki.Rozgość się :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo Wam dziękuje, uciekam do siebie już do mojej kocurzycy, oczywiście najpierw sie nasłucham jaka jestem głupia i musze po ich kolacji pomyć. Będę tam sobie siedzieć sama z moja kocią i myślała, jak tez mnie jacek zostawił; tydzień temu. po czterech latach po tym jak biegałam za jego sprawami, po zwolnienia do lekarza, on chlał piwsko, a teraz napisał mi sms weż k...a nie pisz do mnie nie nadajemy na tych samych falach. i jak tu ja mam nie zgłupieć? :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to Twoja matka ma problem ze sobą. Wygląda na to, że to jej jest potrzebna pomoc. Jesteś skutkiem jej choroby, przez to sama masz przechlapane. Idź do psychologa, szukaj uparcie pracy. Wyjdź z toksycznego otoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×