Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

[kornelia_lilia/b], masz rację, wkradło się troszkę pesymizmu w moją codzienność, ale nie z powodu mojej słabszej formy.

Ma to związek z moim Synem, który wydaje się być rozsądny, ale czasem zdarzają Mu się wpadki małe. A ja nie wiem, jak dotrzeć do Niego.

Powiem Ci szczerze, podważa On zasadność szczepień przed wyjazdem w podróż marzeń, do Azji. Matka znerwicowana nie śpi całą noc, widzi oczami wyobraźni "czarne scenariusze"... tak to z matkami bywa, niestety.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quantum, ja miałam raka...żyję, walczę z nerwicą i kocham życie, moich bliskich, naturę, pieski, kotki i piękną muzykę.

 

Teraz własnie mam włączone internetowe radio Eden i słucham Kitaro - Silk Road...piękny, wyciszający utwór, polecam!!!

 

Czy miałeś robione badania w tym kierunku, markery i inne??? Czy tylko wydaje Ci się??? A jaki nowotwór masz na myśli???

 

Napisz coś więcej, porozmawiamy....

 

 

Mam problem z gardłem i klatką, który robi się coraz dziwniejszy.

 

11 listopada miałem jakiś dziwny atak. Siedziałem sobie i nagle nie mogłem złapać tchu, bolał mnie mostek nieco poniżej poziomu obojczyków. Po chwili ból dosłownie wystrzelił do gardła.

Kilka dni później moje gardło zaczęło mnie mrowić od środka. Czegoś takiego jeszcze nie było! Te parestezje czy jak to tam nazwać, rozgałęziły się i dosięgły języka i trochę warg.

Mniej więcej w tym okresie moje węzły chłonne dziwnie się powiększyły; powyskakiwały mi kulki na szyi, pod żuchwą, na brzuchu. I zaczęły boleć. W ogóle nie czuję się chory, przeziębiony więc trochę mnie to dziwi. Moja szyja jest tak jakby napięta.

Do tego przez kilka dni prześladowała mnie kulka w gardle uniemożliwiająca swobodne oddychanie nosem ;/ Teraz zmniejszyła się tak, że ledwo ją czuję, ale dziwny wydaje mi się jakby w przełyku kumulowała mi się dziwna wydzielina o nieprzyjemnym posmaku... :P

Robiłem morfologię 3 tygodnie temu. Trombocyty 135. Poza tym w moczu miałem nadwyżkę urobilinogenu, ale lekarz stwierdził, że to z powodu mojej małej wagi.

Dzisiaj znowu zrobiłem morfologię, za godzinę odbieram wyniki a o 15:50 wybieram się do lekarza.

 

Normalnie nie panikowałbym gdyby nie te węzły, bo zachowują się coraz gorzej tzn. te na karku nieco się zmniejszyły podczas gdy podzuchwowe i obojczykowe napier****ją równo na wzrost.

 

pietruszka, szczerze współczuję, a ile już chorujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz te węzły nie zachowuja sie tak normalnie to układ obronny organizmu , gdy organizm jest osłabiony tak reaguja,ale takze gdy jest chory jak masz angine to układ limfatyczny reaguje i powiekszone sa weżły w okolicach szyi, jednak porób sobie badania bo jak bola to nic dobrego , ze wrózy , niestety przy raku tez sie powiększaja, na węzły trzeba byc uwrązliwonym bo one pokazuję,że w organiźmie dzieje się coś złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny dzień, nawet nie myślałem że mi coś dolega.

Czytam i widzę smutne tematy, jest mi smutno jak komuś dzieje się krzywda.

Lecz nie mogę dopuścić myśli że ze mną jest coś nie tak, to nie pomaga.

Gdybym się kiedyś poddał nie przeżył bym wielu wspaniałych chwil i to dodaje mi sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Mój dzień nie należy do udanych:(Najpierw wizyta w ZUS celem złożenia wyjaśnień odnośnie pracodawcy sprzed paru lat,a potem pismo z ZUS z wezwaniem na komisję lekarską gdyż mój pracodawca nie wierzy że coś mi dolega :( stres ogólny i ból głowy nieznośny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z£y, okropny dzien

od rana lèki i z£e mysli

znow boje sie spac w nocy

g£owa peka

brzuch boli ze strachu

smuto :(

 

Nie smuć się również miałem problemy z zasypianiem i z czasem udało mi się wykluczyć te objawy. Jak są myśli to ucinaj je, ja tak to nazywam. Kiedy pojawia się myśl, urywam ją i zastępuję rozmyślaniem o czymś przyjemnym np. planach na jutro. Lub klatka stop, pomyśl co ja robię, przecież niema to sensu tak myśleć jest dobrze, zajmij się czymś, na początku możesz niemieć chęci ale oto chodzi. Kidy poddajemy się tracimy wiarę i chęci na co kolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypijam drugi kieliszek wina....

 

msauto,

ucinac mysli...rewelacyjny pomysł...powiesz jak? :roll:

 

Urwać myśl, skup ją na czym innym. Zwróć uwagę ile jesteś w stanie powstrzymać się do powrotu myśli. Chodzi nawet o przerwanie tego nakręcania się.

Trudno przerwać coś co nam towarzyszy każdego dnia, musimy sobie wyrobić nowe nawyki. Złam schemat dnia, jeśli każdego dnia robimy to samo cyklicznie, pojawiają się nawyki . By nawyki nie wracały urozmaicamy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w poniedziałek jest nam smutno i we wtorek to samo aż do niedzieli tak samo. Bardzo prawdopodobne że przyszły tydzień będzie podobny. Lecz gdy np. w ostatni dzień tygodnia go zmienimy wychodząc na zakupy, do tego spacer, odwiedzimy znajomych i to nam sprawi przyjemność. To jest bardzo prawdopodobne że następny dzień zaczniemy pozytywnie. Tak robię i to działa, im więcej się zaangażujemy tym większe będą efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msauto, nie mam nawyków, nie mam gazu, auta nie zamykam....

swiadomosc mysli mam dopiero kjiedy czuje ból fizyczny, kiedy sie czuje wyczerpana

czasami trwa to 30 min czsami 2 godziny

wtedy przerywaja sie same

bo jestem wyczerpana

tak jakby mózg sam robił stop...

zeby mnie nie zabic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×