Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, muszę się uczyć,wczoraj tylko poczytałam.Do tego ogarnąć się trochę i spakować bo jutro jadę do akademika.Nie znoszę takich dni.

Na razie jeszcze śpię,przynajmniej cześć mnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam kurde pecha. Jako, że wiedziałam, że dziś w dodatkowej pracy nie będzie za bardzo roboty, postanowiłam spróbować się zrelaksować. I co? Akurat na zakupy przyszła do mnie kierowniczka z mojej regularnej pracy. I już stres (z samego faktu zobaczenia jej - zawsze się cała trzęsę, jak widzę, że się zbliża).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, cały czas ma - co chwile mi sugeruje, że na pewno jestem przemęczona. Wcześniej dopytywała moją zmienniczkę, czy aby na pewno nie ma ze mną problemów odnośnie grafiku i drążyła ten temat, jakby próbowała ją przekonać, że może jednak są. W ogóle jest na mnie od paru miesięcy okropnie cięta, a jak na złość, to jeszcze podpadłam ostatnio parę razy :( No i od kiedy zmieniłam tabletki to jestem wyjątkowo agresywna, co też nie pomaga. Niedawno, najwyraźniej w napływie dobroci serca, spytała mnie co się ze mną dzieje, bo starają się być wyrozumiali, ale muszę mówić, jeśli coś się dzieje. Trochę kusiło mnie, żeby powiedzieć prawdę, ale jakoś nie sądzę, żeby firma miała politykę wspierania osób z zaburzeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×