Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To nie było złośliwe. Po prostu za mało napisałaś o co konkretnie chodzi. Zwykle "nagłe przypadki" w psychiatrii wymagają hospitalizacji choćby 1-2 dniowej. A jeśli chodzi o inne problemy to są np. Ośrodki Interwencji Kryzysowej, w których przyjmują np. ofiary gwałtów lub przemocy w rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu była to taka jakby przychodnia, przy szpitalu. Być może była to izba przyjęć oddziału psychiatrii...? Nie wiem.

Przyjęto mnie od razu, rozmawiałam z psychiatrą, dostałam leki.

 

Teraz podobnej pomocy potrzebuje moja przyjaciółka. Ale w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem psychologiem, ze specjalizacją psychologia kliniczna. Zapraszam do nowo otwartego gabinetu osoby, które:

 

- mają poczucie bezsensu i beznadziei oraz są zdiagnozowane w kierunku depresji,

 

- są przepracowane, zaganiane, mają poczucie życia w klatce,

 

- znajdują się w okresie zmiany.

 

Pracuję także z rodzinami osób chorych, zarówno fizycznie jak i psychicznie, pomagam odnaleźć się w tej trudnej sytuacji i wspieram w procesie radzenia sobie.

 

Zapisy pod nr tel: 880 738 895, codziennie między 15.00 a 17.00

 

Istnieje możliwość konsultacji mailowych i skypeowych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod adresem: jowrzesniowska@gmail.com

 

Więcej informacji pod adresem: http://www.pracowniarownowagi.blogspot.com

 

Joanna Wrześniowska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was zna psychiatrę który udziela wizyt domowych? ew. polecić naprawdę dobrego psychiatrę przyjmującego prywatnie..ale kogoś kto zrozumie człowieka który na pierwszą wizytę może przyjść w naprawdę złym stanie...101% ataku paniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr Zborowska z Dolnej jest dobra. Mi bardzo pomogła wyrwać się z błędnego koła. Ale to był zupełnie inny problem niż Twój Domiś. Nie sądzę też, aby jeździła do pacjentów. Więc chyba szczególnie nie pomogłam :roll: W ciągu ostatniego miesiąca poznałam też specjalistów od tematyki 'rodzinnej' - konkretnych. Jeśli ktoś jest zainteresowany to na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam mnóstwo oddziałów. zobacz na ich stronie www. I ogólnie nie bój się też tych nie tylko dla młodzieży. Większość pacjentów jest dość młoda. W Wieku 22 lat załapiesz się też na jakiś tylko dla młodych.

Zależy jaka terapia Cię interesuje.

 

Ja byłem na dziennym, ale w III Klinice w IPiN i byłem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dużych Ośrodków, to podchodzę sceptycznie, bo zazwyczaj jest tam nieadekwatnie drożej niż w małych, prywatnych gabinetach. Wiem, bo sama szukałam kiedyś pomocy dla siebie. Polecam panią Barbarę Smolik. Przyjmuje w Pracowni Psychologicznej Drogowskazy na Kopernika, w samym centrum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chciałabym się podzielić z Wami czymś, o czym niedawno się dowiedziałam. W Warszawie niedługo rusza taki program terapeutyczny, który ma na celu pomoc osobom z ich problemami. Program oferuje między innymi terapię indywidualną, grupową, konsultacje psychologiczne, ale również warsztaty umiejętności społecznych. Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej zajrzyjcie na stronę www.tpm.free.ngo.pl

Pozdrawiam Was serdecznie,

Smutna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuję psychologa w Warszawie, mój przypadek pokrótce opisałem tu:

dystymia-t32706.html

Czy ktoś z podobnymi objawami miał może kontakt z psychologiem, który pomógł mu w wyjściu z takiego stanu. Bardzo obawiam się, że trafię na potakiwacza, który nafaszeruje mnie truizmami i lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×