Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak istnieją takie mam taki organizm że trudno jest mi dobrać leki,albo mnie zamulają...albo ledwo po nich żyję..i oto wole być niewyspany:) Laima bywało gorzej nie martw się póki co marnawo..ale żyję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak istnieją takie mam taki organizm że trudno jest mi dobrać leki,albo mnie zamulają...albo ledwo po nich żyję..i oto wole być niewyspany:) Laima bywało gorzej nie martw się póki co marnawo..ale żyję..

 

-- 22 lis 2011, 02:11 --

 

Tak istnieją takie mam taki organizm że trudno jest mi dobrać leki,albo mnie zamulają...albo ledwo po nich żyję..i oto wole być niewyspany:) Laima bywało gorzej nie martw się póki co marnawo..ale żyję..

 

-- 22 lis 2011, 02:11 --

 

Tak istnieją takie mam taki organizm że trudno jest mi dobrać leki,albo mnie zamulają...albo ledwo po nich żyję..i oto wole być niewyspany:) Laima bywało gorzej nie martw się póki co marnawo..ale żyję..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer mi pada Laima wiem,że takowe leki istnieją..źle reaguje na leki w ogóle na te usypiacze też póki co z 2 złego wolę nie spać..bywało gorzej póki co żyje marnawo:) ale jednak:)

 

-- 22 lis 2011, 02:23 --

 

Serwer mi pada Laima wiem,że takowe leki istnieją..źle reaguje na leki w ogóle na te usypiacze też póki co z 2 złego wolę nie spać..bywało gorzej póki co żyje marnawo:) ale jednak:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psiaki mnie wygoniły się umyć,zaraz jak leki zaczną działać idziemy spać

Z chęcią bym z Wami posiedziała,ale ja w końcu schizofreniczka i muszę dbać o siebie i wysypiać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, nie możesz spać

 

Ja oglądam zdj. pięknych dziewczyn i marzę ,żeby wyglądać jak one.

Wyrywam sobie włosy i gryzę paznokcie jak na nie patrzę :?

 

-- 22 lis 2011, 04:13 --

 

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×