Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hej, jakoś te dni ostatnio uciekają mi :hide: niby się dłużą a potem nagle kolejny tydzień minął, dziwne to, ale chłopak też to tak odczuwa więc to nic złego ze mną :mrgreen:

 

co porabiacie? ja się nudzę, chłopak usnął.. :bezradny: taka się czuję bez sensu, bo z bolącym brzuchem nie dam rady walczyć z nerwicą, muszę poczekać do środy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, także mam podobne odczucia. Zycie przecieka Nam przez palce. Oglądam fakty i faszeruję się czekoladą. To chyba ma zbawienny wpływ na poprawę nastroju :)

Laima, dobrze, mam nadzieję, że nic tego nie popsuje.

 

-- 21 lis 2011, 21:36 --

 

taka cisza głośna. To ja idę spać :) Dobranoc Wszystkim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć pije kawe poranna jesm ciastko i mam jeszcze pączka z serem nastrój tak sobie, cos gorzej niz wczoraj :? , zobaczy się co będzie dalej, kawa poranna dobra ,ciacho też ;)

 

-- 22 lis 2011, 06:48 --

 

Dariusz_wawa,

cześc Darku

Kawa z rana jak śmietana :D Cześć Tahelka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa,

Kurcze śmietany z rana chyba jeszcze nie zaliczyłam jak sięgam pamiecią hihi, co najwyżej tylko kawę z mlekiem, ale znam cos takiego za to

- Ucz sie pilnie jak Mickiewicz w Wilnie, zawsze tak kiedys ze znajomymi sobie mówilismy i sie uczylismy bo Mickiewicz w Wilnie to raczej imprezował i do Filioomanow i Filaretów nalezał i konspirował, eee tak mi jakies głupoty po głowce chodzą z rana, poaztym w rodzinie wszyscy zdrowi.

Nie jest z nami tak źle bo leczymy sie na głowę a nie na nogi inni lecza sie juz na nogi bo na głowe to za późno :mrgreen: .

Sabaidee,

Cześc Jacku tak sobie nastrój za długo spałam chyba a jak jestem wyspana to u mnie z nastrojem gorzej, pozatym zasnęłam wczoraj przy telewizorku koło 22 i sie obudziłam o 5.40 rano i nie wzięłam lekó przez to ,ze zasnęłam ale to chyba nie ma wpływu na nastrój bo leki działja cały czas

 

-- 22 lis 2011, 07:13 --

 

Dariusz_wawa, a co ty takki rośpiewany , co? fajurke swoja zaliczyłeś , do kawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×