Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22,

ja wróciłam, wzięłam prysznic, uczesałam się, wypiłam magnez i multiwitaminę, ubrałam piżamkę, wróciłam i nikogo nie ma a było tyle osób ech, chyba wezmę tabsa i spróbuję spać tylko jogurt zjem bo sobie otworzyłam,

samarka - Kasiu proszę zmień tego awatarka, wiem,że może oddaje Twój stan ducha ,ale on mnie przeraża , jest taki jakiś brzydki , odpychający , przerażający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

chyba ...tak... :?::?::?: ,

te ostatnie miesiące dały mi w kość bardzo mocno :silence::cry: , :why: ,

wzięłam miansageny dwa , na prawie wszystkich działają nasennie a na mnie cos kiepsko w tym kierunku cholewcia, za to jakby samopoczucie lepsze odkąd je biorę ,ale działanie nasenne miansagenu kiepskie jak dla mnie, moze dzisiaj zadziałają :?: ,

jem winogron bo ostatnio mało owoców jadam witamin mnie brakuje naturalnych, tylko jakieś sztuczne wspomagacze,

moze zasnę?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wróciłam z pracy, padam na ryj a na 8 musze byc tam spowrotem, boje sie zasnac bo moge sie obudziec dopiero we wtorek :( a taki to wazny dzien i jak zawale to kilka innych ludzi razem ze mna....a Ty czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

ja tez spałam w dzień chociaz chciałam nie spać, ale nerwówka mnie dopadła straszna z pewnego powodu, bo znowu dostałam potwierdzenie tego o czym wiem tak naprawdę ja juz nie wiem co mam robić ech, płacz i zasnęłam i teraz wzięłam miansegen,ale on nie działa nawet za bardzo jak nie śpię :szukam: i ze dwie doby co przez ostatnie miesiące sie zdarza :silence::why::?:

 

-- 21 lis 2011, 04:20 --

 

Sabaidee,

nie śpicie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nad ranem uśniesz, będziesz spać do popołudnia, a później będzie następna noc zarwana.

 

-- 21 lis 2011, 05:01 --

 

Może postaraj się nie spać w dzień skoro już tę noc zarwałaś. Bardzo mnie martwi to wszystko. :( Na tyle, że sam spać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×