Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Fitmonster, Ja własnie jest po wysłuchaniu relaksacji /dzisiaj długo wypoczywałam, więc nie chciało mi się spać wcześniej/:

 

http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/813301,ewa-foley-louise-l-hay-medytacja.html

 

 

Już czuję się senna i odprężona...wypróbuj, może i Tobie pomoże????

 

Pozdrowienia nocne przesyłam... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kurde od wczoraj mam takie lęki ze szok wzięlam jak co wieczór leki czyli setaloft i afobam 1mg i po 30 min czułam jak mnie stasznie pieką usta potem język i na koniec cala twarz po 10 mni przeszlo czy ktos moze wie co to takiego ja ogolnie zawsze balam sie lekow to moze przez to bo biore te leki od miesiaca i pierwszy raz tak mi się działo proszę pomożcie bo oszaleję ze strachu :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewa7723, myślę, że nastawienie do leków jest bardzo ważne. czy przed lyknieciem sie denerwowalaś tym i czekałaś na jakies objawy ? może to zwykle uderzenie gorąca. a co do lęków to wiadomo jedno dnia są silniejsze drugiego troche mniej. wiem co to strach i Cie rozumiem mysle jak wiekszosc z osob tu piszacych. ważne ze przeszlo, ale skoro zdarzyło sie to dopiero po miesiącu zazywania leków wątpie żeby to był jakis skutek uboczny. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend dał mi popalić ząb, długo się dziś zastanawiałem czy go usunąć. Jak się zdecydowałem na miejscu zacząłem panikować trochę. Lecz kiedy przekroczyłem drzwi gabinetu niebyło źle. Dlatego uważam że nienależny się cofać i stawiać sobie nowych barier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martu dziekuje za słowa otuchy , ja się ciągle denerwuje mam 6 dzieci w tym 3 z ADHD ale masz racje nie zabiło mnie wczoraj to pewnie znów atak paniki eh.........mam dosc ale się nie poddam (chyba ) ja nawet zasnąć sie boje a z drugiej strony chce usnąć jak najszybciej zeby ataku nie było ja normalnie oszalałam :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×