Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

małaMI25, ja myślę, że już przynajmniej raz się przejechałaś na miłości i boisz po raz kolejny całkowicie stracić kontrolę nad umysłem i sercem. Boisz się cierpienia. A teraz racjonalniej podchodzisz do tych spraw zwłaszcza, że masz dziecko.

 

-- 19 lis 2011, 06:44 --

 

brak telefonu od kumpeli, brak sensownych ofert pracy. I tu i tu telefon milczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, sama to wymyśliłaś? Ja też tak mam czasami - wyjdę coś załatwić i wrócę z niczym zamiast ciągnąć dalej. Bo to działa tak: mam plan zdawałoby się prosty i łatwy do wykonania i nagle coś, przeważnie jakieś głupstwo staje mi na przeszkodzie. Ponieważ nie mam w głowie wariantu alternatywnego wpadam w frustrację. Np. idę do sklepu po bułki, zawsze były a nagle nie ma, i zamiast kupić chleb wracam z pustymi rękami i siedzę głodny. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że nie spałam całą noc prawie nad ranem może ze 2 godziny i dalej nie mogę ech :?

Samara mnie tez stresują lekarze i obojętne czy facet czy kobieta,

nie to,ze boje się np. dentysty tylko sam fakt to,że muszę iść i sam fakt rozmowy ,wizyty budzi we mnie lęk, ale jednak chodzę czasami, w środę na 9 rano dentysta i już teraz o tym myślę hihi a jutro na 10 rano jazda i tez stres , chociaż idzie mi coraz lepiej, dobrze,ze instruktora zmieniałam ten jest jednym z najlepszych w moim mieście i to widać po jazdach z nim jestem z tego zadowolona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×