Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli że Kiya nie miała dość i po jednej imprezie uderzyła na drugą, pomimo tego, że w 3 persony przetestowaliśmy tak z połowę pozycji w cenniku:)

 

-- 23 lis 2011, 23:11 --

 

Hej, czekam na kolejne propozycje mytyngu, ale teraz myślę raczej o jakimś spacerze z Orłowa do Sopotu z zachaczeniem o Kolibę, niż testowaniu połowy drinków w najbliższym pubie. Co Wy na to? Myślę o 2-4 grudnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor jedynego filmiku z tego dnia niniejszym stwierdza, że w owym czasie był bardziej niepoczytalny, niż zwykle i plótł takie bzdury (i wydał 140zł na drinki swoje i cudze), że film został potraktowany opcją delete (jak to Polacy czytają"dilejt")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze filatelistów zbanuj:)

 

-- 11 gru 2011, 19:50 --

 

Oj widzę, że znów muszę wziąć sprawy w swoje wiotkie rączki. Proponuję meeting 17.12.2011 przed mcdonaldem w Gdyni Orłowie, godz 12:00 w samo południe innymi słowy, chociaż na nocną przygodę..... no nie ważne, roześlę wici na PW potencjalnie zainteresowanym homo sapiens sapiens. Proponuję spacerek do koliby a potem się zobaczy, tym razem jednak dziewczyny mnie nie upiją, nie dam się!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaburzeniach lekowych, to, czego się boimy, jest dokladnie tym, co powinnismy zrobic.

 

 

Trzymajcie sie tego a bedzie Si i nie dajcie sie bo zycie zbyt piekne by jakies leki Was przezwyciezyly. W dzisiejszych czasach trzeba byc twardym po prostu. Ja sam wymiekam ale nie mam lekow tak jak Wy tylko czerwienienie sie twarzy no i tam pojedyncze sytuacje napedzajace to zjawisko. To Wy jestescie kreatorami dalszego zycia i tylko wylacznie wy macie wplyw na jego dalszy los , takze trzeba walczyc do samego konca. Pamietajcie , ze najlepsza obrona jest atak gdy cos nas atakuje a nie robimy nic nie mamy szans na wygrana. W zyciu trzeba co jakis czas stawiac czola roznym sytuacja i bedzie tak niestety do konca naszych pieknych dni :) wiem , ze te slowa ktore ja Wam tutaj pisze zapewne kazdy zna ale warto czasem kogos pocieszyc szczegolnie gdy wiem co to znaczy i wiem , ze to jest klopotliwy problem. Najgorszym lekiem jaki moze byc jest myslenie i poprzedzanie leku ktory w nas tkwi lecz wiem tez jak bardzo trudno jest nie myslec o sprawach ktore dotykaja nas najbardziej. Sa one tak gleboko w psychice zakodowane , ze bardzo ciezko je wypedzic. Nie raz myslalem , ze jestem zdrowy kiedy to dzien przezylem b.fajnie a nastepny dzien niestety zrobil mi wiele sytuacji np.stresujacych i znow to samo. Mi np. bardzo pomaga chodzenie do kosciola co niedziele. Rozumiem , ze ktos moze nie wierzyc lub miec inne wyznania ale mnie to wycisza i poprzez modlitwe czuje , ze ktoregos dnia bedzie dobrze. Jesli swiat bedzie rozwijac sie tak jak rozwija czyt. w kierunku niestety gorszym to glowe dam sciac , ze ludzie z roku na rok coraz to czesciej beda popadac w fobie , depresje i tylko naprawde mocni wytrzymaja. I teraz jeszcze jedna wazna sprawa :

 

 

Pomyslcie sobie ile pieknych chwil , rzeczy , sukcesow odbiera wam Wasza fobia lub inne schorzenia. Zobaczcie ile byscie mogli zrobic nie posiadajac lekow ile rzeczy ktore bardzo lubicie musicie pozostawic , gdyz lek jest silniejszy od Was. Dla tego warto walczyc bo te chwile moga jeszcze sie spelnic.

 

Żyj tak aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniaj każdą chwilę tak aby potem wspominać ja z radością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×