Skocz do zawartości
Nerwica.com

k-wa mać ja chcę spać!


to-Nie-zomo

Rekomendowane odpowiedzi

Ratunku! Nie moge spać w nocy od jakiś 20 dni, czyli od traumy, którą był atak paniki po pierwszej tabletce effectinu. Od tamtej pory mam cos w rodzaju traumy pourazowej...

Staram sie wieczorem wyciszyć, pomedytować, zrobić jakąś relaksacje i dupa - dziś zasnełam o 5 rano (spałam do 11), przez całą noc dostając ataków lęku - zasnełam dopiero po 1,5 tabl. xanaxu.

Jestem od 8 dni na asentrze pół tabletki, dziś mam wziąć już całą 0,5mg, problemy ze snem zaczeły się jeszcze przed asentrą więc tego nie łączę, ale myślałam że asentra pomoże mi na te niespanie, a tu taki klops..

 

co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to-Nie-zomo, uwierz że to jest najlepsze rozwiązanie. 20 dni bez snu to stanowczo za dużo. A Asentra nie ma działania nasennego, więc jak się rozkręci to i tak nic Ci z tego. Możliwe, że effectin trochę namieszał i trzeba to jakoś uspokoić, ogarnąć. Z tym nie wolno zwlekać, naprawdę!Tym bardziej, że są leki i to niekoniecznie benzodiazepiny, które działają od pierwszej tbl, także na pewno warto iść do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to-Nie-zomo, ja też kiedyś nie mogłem zasnąć, jak już przysypiałem to się zrywałem przerażony łapiąc powietrze, poproś lekarza o hydroksyzynę i bierz na wieczór dopóki nie miną efekty uboczne paroksetyny. Mi bardzo pomogła i teraz śpię bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×