Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

:D wydaje mi się, że jesteś przewrażliwiony na punkcie swojej rodziny, poza tym nie musisz im wcale mówić ani pokazywać, że robisz jakieś zdjęcia a tym bardziej nie musisz im mówić po co je robisz. Ja nie widzę problemu. :roll:

Wyolbrzymiasz wszystko do największej potęgi a potem się martwisz, że jesteś znerwicowany. Wyluzuj i wszystko będzie ok. Masz duzy potencjał, aby poczuć się zdrowym, mogłabym nawet stwierdzić, że najwiekszą szansę z nas wszystkich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kochany, chyba zbyt wiele od siebie wymagasz. Musisz pogodzić się z tym, że nie jesteś wszystkowiedzący, wszystkowidzący i wszystkoumiejący. Każdy czasem palnie jakąś gafę i jest to normalne, nie należy się tym zbytnio przejmować.

A jeśli chodzi o zdjęcie to mogę Ci krok po kroku wytłumaczyć jak je zrobić i jak wrzucić na forum. Ja też na początku nie wiedziałam jak to zrobić. A jak się bałam kiedy zamieściłam moje pierwsze zdjęcie. A taraz moich twarzy jest tu kilka, oprócz tego różne inne fotki. I mam to naprawdę głęboko czy ktoś niepowołany je zobaczy i czy przeczyta moje posty. Nie mam się czego wstydzić - nikomu nic złego nie zrobiłam.

Radzę Ci wyluzować i nabrać dystansu wtedy wszystko zobaczysz w innych barwach.

Podsumowywując - dawaj fotę, nie ściemniaj!

:mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku luzak sory, ale zawarłam z tobą umowę,że tak się do ciebie będę zwracała, ja rownież święcie jestem przekonana nic głupiego nie napisałeś. Poprostu napisałeś to co czujesz. A to jest najwarzniejsze. I kropka. Wiesz doskonale, że zawsze jestem duchowo z tobą, nawet gdy u mnie nie zakrada się ta ner...... to wiem,że dzięki wam i tobie sobie poradzę. I wierzę ,że nie pozwolisz sobie głowy zaprzątać tym co by inni myśleli. Przecież nie posiadasz certyfikatu jasnowidza. Ups.........a może jestem w błędzie :mrgreen::mrgreen: Damy radę :lol:;) Pa.Buzia niech zawsze będzie uśmiechnięta, bez względu na okoliczności :mrgreen::mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba już dawno osiągnąłem szczyt głupoty.

Aha,no i oczywiście nie umiem przesyłać zdjęć do komputera- i tu też widzę syndrom mojej głupoty.W ogóle nie umiem wielu czynności które są dla wszystkich latwe....

No to ładnie o sobie myslisz. trochę optymizmu. Wclae nie wierzę Ci że jest tak źle. Czasem trzeba po prostu spróbować i nie poddawać się od razu. Strach ma wielkie oczy!

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 10:46 am ]

Właśnie wróciłam od dentysty. Żyję!!! Nie było źle, ale to nie koniec. Jedno co wiem na pewno. Czeka mnie bankructwo. Niewesoła perspektywa. :(

 

Wiecie co?? 3 dni wściekle bolał mnie ząb który był już leczony. Oczywiście dziś przed wizyta przestał i juznie boli. Po prześwietleniu okazało się że nie ma prawa mnie boleć bo wszystko z nim ok. Czyżby to też nerwicowe? Odkąd odstawiam seroxat bolą mnie różne zęby - co jakiś czas inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazało się że nie ma prawa mnie boleć bo wszystko z nim ok.

o fajnie - to ja się dołączam do doświadczeń z zębami, które nie powinny boleć a bolą. Miałam niedawno taką 3-dniową przygodę bolesną do tego stopnia, że gryzłam poduszki. Po tygodniu znowu się powtórzyło. I w następnym tygodniu.Zawsze w weekend. Za każdym razem obiecałam sobie że pójdę do dentysty w poniedziałek :P Akurat.Nie poszłam, ząb przestał boleć a ja się dowiedziałam że to przez jakąkolwiek infekcje zęby kanałowe bolą - no właśnie, bo to kanałowy był :mrgreen: I wszystko jasne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że jesteś przewrażliwiony na punkcie swojej rodziny, poza tym nie musisz im wcale mówić ani pokazywać, że robisz jakieś zdjęcia a tym bardziej nie musisz im mówić po co je robisz. Ja nie widzę problemu.

Wyolbrzymiasz wszystko do największej potęgi a potem się martwisz, że jesteś znerwicowany. Wyluzuj i wszystko będzie ok. Masz duzy potencjał, aby poczuć się zdrowym, mogłabym nawet stwierdzić, że najwiekszą szansę z nas wszystkich

No rzeczywiście jestem przewrażliwiony i w ogóle potrafie wyolbrzymiać niektóre sytuacje-tego niestety ludzie mnie nauczyli swoimi zachowaniami.Najgorsze jest to że chciałbym się nie przejmować ale nie potrafię :(,tzn.próbuje ale po pewnym czasie przychodzi myśl,że coś będzie nie tak...

Jeżeli chodzi o ten potencjał to tu bym się nie zgodził...zwłaszcza po dzisiejszej nocy ale o tym póżniej...

 

 

Człowieku kochany, chyba zbyt wiele od siebie wymagasz. Musisz pogodzić się z tym, że nie jesteś wszystkowiedzący, wszystkowidzący i wszystkoumiejący. Każdy czasem palnie jakąś gafę i jest to normalne, nie należy się tym zbytnio przejmować.

Ale ja tylko wymagam tego co potrafią inni,nie chodzi mi o to by umieć wszystko ;),jeżeli chodzi o palnięcie jakiejs gafy to na to sobie pozwolić nie mogę,zwłaszcza w obecności drugiego człowieka...zbyt wielu ludzi śmiało się już ze mnie...

 

 

 

Wiesz doskonale, że zawsze jestem duchowo z tobą, nawet gdy u mnie nie zakrada się ta ner......

Wiem,wiem wiaterku,zresztą dziękuję Wam za to,że jesteście ze mną.Kocham Was wszystkich....

 

nie pozwolisz sobie głowy zaprzątać tym co by inni myśleli

Mam nadzieję,że kiedyś tak będzie,narazie to chyba niemożliwe,,,

No to ładnie o sobie myslisz. trochę optymizmu. Wclae nie wierzę Ci że jest tak źle. Czasem trzeba po prostu spróbować i nie poddawać się od razu. Strach ma wielkie oczy!
Uwierz mi,niestety jest tak żle.

 

majev jesteś wielka i tak trzymaj

Powtórzę to samo :maiev jesteś wielka i tak trzymaj

Wracając do dzisiejszego dnia to zaczyna się on żle:całą noc nie spałem bo miałem co kilku minut jakieś ataki lęku,musialem wstawac z łóżka co chwile bo tak fatalnie się czułem,myślałem rano że zemdleje...no ale udało się przetrwac na nogach ;),teraz zamiast się uczyć na egzaminy które mam za 5 dni to siedze przed komputerem ;) -ale ze mnie leń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten potencjał to tu bym się nie zgodził...zwłaszcza po dzisiejszej nocy ale o tym póżniej...

cholerka, już myślałam, że opiszesz jakies pikantne szczegóły :shock::mrgreen:

 

myślałem rano że zemdleje...no ale udało się przetrwac na nogach

pierwsza reguła dla nerwicy - jesli wydaje ci się, że zemdlejesz, to nigdy nie zemdlejesz :P

 

ale ze mnie leń Very Happy

ze mnie też, ale widzę po uśmiechu, że się nie przejmujesz za bardzo i dobrze - przed egzaminem trzeba się wyluzować a uczyć zaczniesz sie jutro :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholerka, już myślałam, że opiszesz jakies pikantne szczegóły

a mówią że mężczyźni to tylko o jednym :mrgreen:;)

 

majev jesteś wielka i tak trzymaj

ja jestem malutka raczej ;) Dzięki Wam za wsparcie. Wizyta u dentysty to dla mnie jak wyprawa w Himalaje heh.

przez jakąkolwiek infekcje zęby kanałowe bolą

a ja nie wiedziałam o tym hmm - tylko ze ja nie mam żadnej infekcji. Te zęby leczone kanałowo widocznie reaguja na różne rzeczy.

 

-ale ze mnie leń

etam -troszkę rozrywki nie zaszkodzi. A co ty dzięcioł żeby cały czas kuć. Ale porzuć później to lenistwo i trochę się poucz albo przynajmniej poudawaj. :)

:mrgreen:

Chyba Cie nie przekonamy co do tej fotki, ale licze na to że po jakimś czasie może się przekonasz do tego pomysłu i jeszcze nas zaskoczysz. Ja już nie naciskam :).

 

[ Dodano: Sro Lut 21, 2007 12:34 pm ]

cholerka, już myślałam, że opiszesz jakies pikantne szczegóły

a mówią że mężczyźni to tylko o jednym :mrgreen:;)

 

majev jesteś wielka i tak trzymaj

ja jestem malutka raczej ;) Dzięki Wam za wsparcie. Wizyta u dentysty to dla mnie jak wyprawa w Himalaje heh.

przez jakąkolwiek infekcje zęby kanałowe bolą

a ja nie wiedziałam o tym hmm - tylko ze ja nie mam żadnej infekcji. Te zęby leczone kanałowo widocznie reaguja na różne rzeczy.

 

-ale ze mnie leń

etam -troszkę rozrywki nie zaszkodzi. A co ty dzięcioł żeby cały czas kuć. Ale porzuć później to lenistwo i trochę się poucz albo przynajmniej poudawaj. :)

:mrgreen:

Chyba Cie nie przekonamy co do tej fotki, ale licze na to że po jakimś czasie może się przekonasz do tego pomysłu i jeszcze nas zaskoczysz. Ja już nie naciskam :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jade pociągiem do Częstochowy załatwić sprawy związane z biomedyką,mam nadzieje,że nie dostane 20 pytań na piątek do nauczenia się,bo nie wiem co z tym wszystkim wtedy zrobię:pedagogika-ustny 3 marca,biomedyka-nie wiadomo,psychologia 28 luty....strasznie się boje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jade pociągiem do Częstochowy załatwić sprawy związane z biomedyką,mam nadzieje,że nie dostane 20 pytań na piątek do nauczenia się,bo nie wiem co z tym wszystkim wtedy zrobię:pedagogika-ustny 3 marca,biomedyka-nie wiadomo,psychologia 28 luty....strasznie się boje.

 

ehh nie będzie chyba tak źle. Powoeidz nam po powrocie jakie wrażenia :) I nie stresuj się tak. Wiem wiem- łatwo powiedzieć jak się ma już to za sobą. heh Trzymaj się!

 

Własnie pije sobie kawkę i lenię się - żadna nowość. Kupiłam sobie dziś książkę kucharską (Nie wiem już którą z kolei - ale co sobie będę żałować, przeceniona była hihi) i ide zaraz coś dziwnego ugotować. jak zwykle straciłam kase na głupoty i cóż - znowu sobie "grabię".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócilem,poprawke z biomedyki załatwilem na przyszły czwartek,wszystko w sumie było ok.Wkórzali mnie ludzie którzy calowali się i trzymali za ręce-za takie rzeczy w miejscach publicznych powinna być kara bo to dobija samotnych,nieśmiałych ludzików takich jak ja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no racja... tylko co by było jakby wprowadzili takie kary... a ty już byś kogoś sobie znalazł... ja tam wolę mieć swobodę na przyszłość ;) A co :P:P:P myślisz, że będziesz wiecznie czekać? W końcu znajdziesz tą osobę. Ja też. Nie ma bata! Dlaczego inni mają mieć a my nie? Nie będziemy gorsi, prawda?? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj mężczyżni, mężczyżni i was trafi amor. A jak was ustrzeli to się będzie działo oj.oj :mrgreen::mrgreen:;)

człowieku nerwico jestem z ciebie dumna, biomedyka w czwartek. No teraz odpręż się, należy ci się ponieważ egz. 2 w jednym to nie lada wyczyn. My to jak kaskaderzy :lol: Będzie dobrze, a teraz puki co , wyleżaczkować się, poleniuchować i w myślac powtarzać sobie dam radę, wiem że dam :lol: ze 100x ;) zastosuj u siebie autosugestię (to działa) Pa :lol:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkórzali mnie ludzie którzy calowali się i trzymali za ręce-za takie rzeczy w miejscach publicznych powinna być kara

Masz coś konkretnego na myśli? Swoją drogą poczekam aż Ciebie to dosięgnie i wtedy pokażę Ci ten post ;)

A ja właśnie wróciłam z badania słuchu. Wybieram się do nowej pracy (o matko!!!) i potrzebowałam na wstępie takiego badania. O rety, wiecie jakie to fajne :mrgreen: Zakładają takie słuchawki i puszczają jakiś ton np. piszczenie. Ale jazda. Ja chcę jeszcze raz!!!!!!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dociekliwość,ciekawość-pierwszy stopień do piekła :twisted:

Strasznie się ciesze,że dostałaś prace ;)

A ja dzisiaj do fryzjera muszę iść i strasznie się boję ze jakiegoś ataku lęku tam dostane.....no ale cóż kiedyś trzeba w końcu coś zrobić z włosami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, długie też w modzie :D Ja ostatnio siedziałam u fryzjera 5 godzin!!!!!!!!!! Boshe... myslałam, że tak zejde z głodu! :shock: Jak mnie w końcu wypuścili, to myslałam, że zjem panią w spożywczym. Z tego wszystkiego zapomniałam co to jest atak paniki! :P Będzie dobrze, tylko nie daj się zagłodzić!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu znajdziesz tą osobę. Ja też. Nie ma bata! Dlaczego inni mają mieć a my nie? Nie będziemy gorsi, prawda??

Świetne podejście. Optymizna normalnie aż promieniuje. Tak trzymać.

A ja dzisiaj do fryzjera muszę iść

lepszy fryzjer niż dentysta blee - dasz rade! też sie ostatnio wybierałam i wybierałam i w końcu poszłam i żyję i nawet zadowolona wróciłam.

Jak mnie w końcu wypuścili, to myslałam, że zjem panią w spożywczym

wychodzi że fryzjer tez sadysta bo głodzi. Pani w spozywczym się udało przeżyć??

Gratuluję nowej pracy!!

A ja o moim dniu nie napisze bo jest do....d... i nie warto opisywać.

 

Znowu powiedzą co niektórzy Atkaa :mrgreen: ze jak lektura. :mrgreen: Ale tak sobie pomyslałam że jak na lekturę to za dużo cytatów. Heh. trzymajcie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×