Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, nie wiem, czy mozna go nazwac moim chłopakiem, on mnie olewa a ja sie za nim uganiam. obecnie jest chory :(

Nie znam dokładnie Waszej relacji, ale On może nie ogarnia Twojej dwubiegunówki.

Chyba nie ma dobrego wyjścia i rozstanie i przedłużanie takiego stanu Cię rani. Możesz spytaj go otwarcie, jak On to widzi. Po co tkwić w czymś, co i tak nie ma szans na powodzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensorum, poradnia psychiatryczna Skórzewo k Poznania - dno

Poradnia na przeciwko MTP (nie pamietam ulicy) - dno

 

tak napisalem, nie wiem po co, pod wplywem impulsu

większość poradni, "lekarzy" i psychologowie to są buble na kółkach... Ale trzeba znaleźć tego odpowiedniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! Dawno nie zaglądałam na forum i smutek mnie ogarnął że są nowe spotkania, a ja siedzę w chacie i wariuję. Kiedy przewidziane jest następne spotkanie? Już byłam na X spotkaniach, ale z wami chyba nie, to była inna grupa, dawno i nieprawda. :bezradny: To kiedy? Z przyjemnością dołączę. Jeśli tylko spotkanie będzie NIE JUTRO, czyli 19 listopada to na bank będę. Jutro mi nie pasuje za bardzo.

Idę piłować moje pazurki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karlewicz? Jeśli chodzi o moje zdanie to to jest @#%&*#@^& - ze względu na dosadność mojej opinii o tym stworze człekopodobnym umieściłam znaki. No ale on mnie zgnoił podczas starań o rentę, jako urzędnik ZUSu. Może jak pójdziesz na wizytę płatną to będzie milusi. Nic mnie nie zdziwi.

 

Hej kornelia! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×