Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse, a co jej jest? Może wymaga leczenia psychologicznego. A może jest zazdrosna o A. traktuje ją jak rywalkę i wszelkimi sposobami chce się jej pozbyć z Twego życia albo po prostu ją nie lubi.

Tomuś zerwij kontakt z jedną z nich, bo się wykończysz. I jedną i drugą nie zadowolisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, jestem leniwa, tyle, że nie było piffka i telewizorka;( Ja po prostu leżałam. Za to zmarnotrawienie czasu nienawidzę się bardziej niż za niejedną serię piwek.

 

-- 17 lis 2011, 20:52 --

 

aha, właśnie doszło do mnie, że to grożenie. To już koniec mojego mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój były facet,który obecnie przebywa w Holandii i niejestesmy razem juz 4 mieś. posłał mi piosenkę Lady Pank "Mój świat bez Ciebie"

niby nie jesteśmy razem,a nasze więzi jeszcze sa jakoś aktywne. Maile,telefony... czy to ma jeszcze jakiś sens, jakaś przyszłość ? :hide:

Nie wiem co myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poryczałam się bo wszędzie już o świętach, których nienawidzę bo wiążą się z nimi moja wielka trauma i zazywczaj spędzam je sama i jest to przykre bardzo..ale chłopak mi obiecał jakiś czas temu że tym razem tak nie będzie, choćby miał ze mną zostać i mielibyśmy spędzić je sami razem, teraz jak się popłakałam to mi to przypomniał :why::why: jest kochany, ale wolałabym żeby było normalnie...wiem nie ma co ryczeć tylko spiąć dupsko bo mam jeszcze 5 tyg..musi być lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×