Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

coma, u mnie z nastrojem nie najgorzej i chyba mój lekarz jest tego samego zdania, bo wczoraj zapadła decyzja, że powoli odstawiamy leki. I pomyśleć, ze jeszcze rok temu byłem w czarnej doopie, z której nie widziałem wyjścia. Sporo pomogło mi forum. Dasz radę, Karolino, bez oddziału? Masz się czym zająć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, mam nadzieję, że dam radę, ogólnie to mam się czym zająć, tylko nie wiem czy będę miała na tyle sił żeby to robić, na razie jestem bardzo zmęczona, nieludzko wręcz, mam nadzieję, że powolutku się rozkręce :roll:

 

Cieszę się, że widzisz poprawę Jacuś :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, nic wielkiego,potarmosiłam z nią się liną,warczała zaciekle co jej się chyba pierwszy raz zdarzyło przy zabawie

cieszę się ,że je mam i znów potrafię się nimi zająć,po prostu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektroniczny jest do dupy próbowałem i chyba ze 2 leżą w szufladzie. Smakuje to tak jak sex przez szybę. :mrgreen:

Nie próbowałem ani jednego ani drugiego. Może mi pożyczysz (odsprzedasz) - chciałbym się zorientować czy ja dam radę na tym jechać. Motywację mam dużą i wybredny nie jestem - byle dym leciał. Ja wiem, że to nie dym tylko para wodna, ale może...

 

-- 17 lis 2011, 06:32 --

 

tahela, a o Ty robisz, Asiu, o tej porze na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×