Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

No to rzucajcie terminami i coś wyłuskamy z tego. Ale niech każda persona poda cały zakres, kiedy jej pasuje, bo inaczej będzie tak. A: mi pasuje w sobotę o 20 B: a mi w niedzielę o 18 C: Piątek 22 byłoby za.... no i dalej będzie kiszka Co do mnie, to pasuje mi:

PIĄTEK 16-23

SOBOTA 18-23

NIEDZIELA 18-23

 

-- 17 lis 2011, 08:03 --

 

A że każdy ma jakieś zboczenie, etc, to wolę ostrzec, że nienawidzę smrodu dymu tytoniowego/papierosowego i idę na przysłowiowe noże z palaczami, którzy naruszają moją wolność, paląc przy osobach niepalących papierosy. No i jestem skrajnie cięty na młode, palące kobiety, potencjalne matki :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co... ja odpadam...

nie uśmiecha mi się wysłuchiwanie uszczypliwych komentarzy na temat tego że palę i otrzymywanie krzywych spojrzeń...

ram2479, staram się nie dmuchać nikomu w twarz ale widzę że za samo palenie będę już się czuła niekomfortowo. to ciekawe że wynosisz swoją osobę ponad wszystkich pozostałych, narzucając warunki... nie wnikam... przykro i tyle... poczułam się odrzucona, zatem nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą... :bezradny: życie...

dziękuję za uwagę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie warunki?ze nie chce chodzic tam,gdzie mi beda dmuchac dymem w twarz.rozumiem ze to niepalacy maja sie dostosowac,taka jest twoja filozofia.?masakra

 

-- 17 lis 2011, 12:01 --

 

poza tym kompletnie nie spodziewalem sie,ze ktokolwiek bedzie mial z tym problem.palcie sobie,ale szanujcie niepalacych.

 

-- 17 lis 2011, 12:03 --

 

a ja tu widze,ze jestem ten zly i cos narzucam,bo nie chce wachac cudzego smrodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli wiec przeszkadza wam to,ze mi przeszkadza wdychanie dymu papierosowego,to ja odpadam i bedziecie zadowolone ze spotkania we wlasnym gronie,bo ja na nasiadowe przy piwku i papierosie sie nie pisze.

 

-- 17 lis 2011, 12:10 --

 

no i skad mialem wiedziec,ze ktoras z was pali?

 

-- 17 lis 2011, 12:12 --

 

wiecie,nie ma problemu,sorry,niech emocje opadna,ja nie chodze po knajpach z piwem,wiec nie wiem.

 

-- 17 lis 2011, 12:15 --

 

a jak ktos chetny na spacer i pogaduche i jakiegos grzanca,to dzisiaj o 18 bede z kijami do nordic walking przy tym drucianym slupie przed multikinem w gdyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram2479, tak jak mówi Alicja... nie ma już knajp w których można palić... to raz... można w wydzielonych palarniach lub na zewnątrz... dwa nie chodzi o dostosowanie się tylko o wzajemne uszanowanie .... trzy skoro wspomniałeś o swoim stosunku do palaczy, to chyba jednak podejrzewałeś.

tak jak napisałam wcześniej ale może umknęło to Twojej uwadze, palę tak aby nie dmuchać na niepalących. (sama na jakiś czas rzuciłam palenie i wiem jak to przeszkadza ale też nikogo nie szkalowałam za palenie).

i nie wal fochów jak dziecko błagam...

powiedziałam że ja odpadam, bo znając już Twoje podejście do tematu będę się czuła źle i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, już raz napisałaś, że Ty się na spotkanie ze mną nie piszesz, że jest Ci źle na samą myśl o tym, że ktoś może postrzegać negatywnie to, że palacze nie szanują w tym kraju osób niepalących. Przyjąłem to do wiadomości, nie musisz się powtarzać. Wydaje mi się jednak, że sam niepotrzebnie, ale też zupełnie bezwiednie i bez świadomości tego, że przypadkiem trafię na osoby palące i to akurat dziewczyny, rozdmuchalem sprawę. Przepraszam. Uważam że dalsze rozdmuchiwanie sprawy jest bezcelowe. Ale jest mi przykro, że, w przeciwieństwie do pannyzdruzgotanej, jednak postanowiłaś zupełnie bezsensownie iść ze mną w tej sprawie na noże i sypać różnymi mniej lub bardziej uszczypliwymi uwagami.

 

-- 17 lis 2011, 12:51 --

 

ALE I TAK JESTEM ZA ZAKOPANIEM TOPORKA WOJENNEGO, ZAPEWNE PRZESADZIŁEM TROCHĘ:)

 

-- 17 lis 2011, 12:59 --

 

No i osoby palące i niepalące zachęcam do dzisiejszego spotkania. A co do narzucania czegokolwiek. Niech ktoś coś zaproponuje, rzuci jakimś terminem, miejscem, etc., skoro przeszkadza wam, że ktoś inny to robi. Ja się dostosuję. Mam mało czasu, ale zawsze można mi powiedzieć, wtorek 20 i ok, etc. Po prostu nie lubię czekać na bieg wydarzeń, tylko działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram2479, noże? jakie noże? ja się leczę i unikam ostrych przedmiotów :mrgreen:

już raz napisałaś, że Ty się na spotkanie ze mną nie piszesz, że jest Ci źle na samą myśl o tym, że ktoś może postrzegać negatywnie to, że

byłoby mi źle ze świadomością, że komuś coś we mnie przeszkadza i przez to mnie odrzuca. (tak, wiem już że to wynika z mojej osobowości, ale pewnych rzeczy nie przeskoczę)

 

palacze nie szanują w tym kraju osób niepalących

... uogólniasz, bo ja szanuję i znam wielu którzy szanują...

 

ja decyzji nie zmieniam. bawcie się dobrze. do nikogo nie nie rzucam nożami, ani toporami ani uszczypliwymi uwagami.

jedynie chronię siebie przed bezsensownym poczuciem winy i bycia gorszą, żeby nie zaprzepaścić 3 miesięcy terapii. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×