Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn że pomieszałem Whiskey z pitnym miodem i odrobiną koniaku. A tak na poważnie, to nie wiem, czy będę do waszego grona pasował, jeśli przyjdą na spotkanie same waćpanny lat 20 i trochę:) Ale jeżeli nikt nie ma nic przeciwko, to proponuję by osoby zainteresowane spotkaniem wrzuciły terminy (konkretne dni, godizny, preferencje spotkaniowo napitkowo spacerowe), i wtedy postaramy się znaleźć jakąś częśc wspólną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, ale wy planujecie jakąś dłuuugo trasę... a ja mam krótkie nóżki i nie dam rady :(

 

Hmmm..... ja nic nie planuję, ja tylko uważam że ruch dobry, i ja mogę iść póki nie padnę . Wróciłam do leku "będzie grubo", więc na żadną trasę narzekać nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy!!! Po prostu myślałem, że zrobi się z tego babska impreza z 1 facetem, i tyle. To sobie opinię narobiłem, bryyyyyy. No ale wybaczcie, ja wtedy naprawdę byłem na Skwerku w Gdyni i ciutkę nawiany, kiedy to pisałem. Tak a'propos, to skwerek i bulwar w Gdyni to dobre miejsce na spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, wiem, nie zaczyna się od no więc. Piękne panie i mili panowie (chociaż zapewne niektórym wydawało się, że ja z tych, co to mówią piękni panowie i miłe panie, hi hi). Proponuję spotkanie w piątek, 18.XI pod tą dziwną maczugą:) przy centrum Gemini/kinie Multikino, niegdyś zwanym Silver screen, godizna 16. Jest i skwerek/bulwar dla spacerowiczów, i knajpy dla rozgrzania przemarźniętych członków(bez skojarzeń, proszę), kolejność czynności ustalimy na miejscu, w zależności od pogody tudzież pozostałych czynników. Kto jest za?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, a co, mam być miła bo jestem moderatorem? jak nazwiesz postawę którą ta osoba zaprezentowała spamując 10-cioma tymi samymi postami , gdzie mnie obrażała do granic możliwości? bo ja to nazywam idiotyzmem i nie będę wstrzymywać języka tylko dlatego że jestem @. jak Ci się coś nie podoba to pisz do administratora, a tak btw to nawet nie widziałaś tego posta więc z łaski swojej się nie wypowiadaj na temat czegoś o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×