Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

kornelia_lilia, no ta.. Tylko, że z powodu nerwicy nie mogę, ale nikt o tym nie wie. Pędzę!

 

-- 13 lis 2011, 16:42 --

 

Do tego mam silną potrzebe powiedzenia matce, wreszcie. Ale strasznie się boje.. drgawki, łezy i gorąco. Nie dam rady..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to się wybieram na oddział sanatoryjny,ale dopiero po 21 stycznia,po egzaminach w szkole.

Zastanawiam się nad wcześniej,ale nie wiem gdzie i muszę się liczyć z pobytem powyżej 2 m-cy co oznaczanie koniec ze szkolą i kolejną porażką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba, znowu ważę poniżej 40kg i dalej nie jem :-|

 

Koniecznie odżywka FANTOMALT Nutricia. Sprawdzone i zatrzymuje schodzenie z wagi:) Ile masz lat i wzrostu?...jeśli można wiedzieć oczywiście:)

 

Ostatnio usłyszałam słowa->>ludzie którzy mają skłonności do depresji są zbyt skupieni na sobie<<.

Coś w tym jest. To widać w 90% postów i... choć nie chcę tego...też zbyt skupiam się na sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłam ten dzień jak męczący sen o niczym. Wszystko było przypadkowe, raniące, wycelowane we mnie, ale w stosunku do mnie obojętne i ja w stosunku do tego również. Jak zwykle czułam się jak ciało obce na uczelni, a gdy dochodziło do interakcji byłam poirytowana i nieprzyjemna i wystraszona. Jakby ktoś mnie zanurzył w naczyniu pełnym skorupiaków i różnych bezsensownych przedmiotów. Czuję się beznadziejnie niefunkcjonalna i nieadekwatna, zwłaszcza, że nie mam siły się nawet uczyć (tak wiem, śmierdzące lenistwo(racja)) i na zajęciach po prostu nie mam nic do powiedzenia. Koleżanka obwieściła głośno: Boże weź kawę sobie wypij, snujesz się jakbyś nie wiedziała gdzie jesteś!. Oczywiście, S jak.. depresja (czy cokolwiek związanego ze złym samopoczuciem) to też nadmierne skupianie się na sobie. Z jednej strony mam o to żal do siebie, a z drugiej te słowa mnie rozjątrzyły i zraniły. Nie wyraziłam jednak swoich uczuć tylko kompletnie zignorowałam koleżankę i poszłam sobie. Między Scyllą a Charybdą. Powinnam to z siebie wyrzucić, ale przecież nie przed 100 ludzi dla takiej ignorantki i chama/kretynki. Trudno jest mi czasami nie użalać się nad sobą. Czasem to taki konflikt, który trawi i trawi i człowiek wisi w tym beznadziejnym bagnie do wyczerpania i dalej. Przepraszam za tą długą wypowiedź drogich forumowiczów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś ponownie u psychiatry, jest ciężko...cholernie ciężko

Zdaję sobie sprawę że taki stan to głównie moja zasługa, tyle lat męczarni, bez leczenia...żeby facet płakał po kątach...żałosne

 

Teraz pytanie może trochę nie na miejscu. Przedawkował ktoś z was Doxepin/Anafranil SR 75 ? tak powiedzmy 60 tab Doxepinu i 40 Anafranilu + alkohol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby facet płakał po kątach...żałosne
też czasem płaczę z bezsilności, ale nie uważam aby było coś w tym złego... obwiniam tylko siebie za swoją nadwrażliwość.

 

Teraz pytanie może trochę nie na miejscu. Przedawkował ktoś z was Doxepin/Anafranil SR 75 ? tak powiedzmy 60 tab Doxepinu i 40 Anafranilu + alkohol
Nie znam się na lekach... ale psychotropy w takiej ilości z alkoholem to pewne kłopoty ! Mam nadzieję, że to nie tyczy się w tej chwili Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dune, no trochę mnie Koleżanka uspokoiła bo przyznam, że gdyby Koleżanka znajdowała niejaką przyjemność w obcinaniu to musiałbym pamiętać, aby z Koleżanką nie wdawać się w jakieś bardziej dogłębne relacje. ;):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×