Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie znowu nic....moze ja juz nie żyję...?

Żyjesz mnie tez zadko cos wkurza, za to łatwiej wywołac u mnie żal i smutek czymś niz wkurzenie taki charakter mam widocznie a wkurzenie by sie czasem przydało a nie ma tego we mnie za duzo niestety, mało co mnie wkurza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,ze ostatnio , parę miesięcy funkcjonuje poza społeczeństwem i nie mogę sie wbić w tok spraw ,wskoczyć na tor życia taki normalny,,że wszystko jest takie obok,ale i tak jest lepiej niz było bo było tragicznie a teraz jest źle ,ale dalej wszystko tak robię nie do końca, staram sie, ale różnie wychodzi i gorzej niż kiedyś,ale musżę jakoś funkcjonować , wdrażam się w życie,żeby tylko mi sie chciało tak jak kiedyś i żeby zacząć wszystko ogarniać i kontrolowac bo tak sie nie da funkcjonować na dłuższą metę nie mówiąc o załatwianiu spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,ze ostatnio , parę miesięcy funkcjonuje poza społeczeństwem i nie mogę sie wbić w tok spraw ,wskoczyć na tor życia taki normalny,,że wszystko jest takie obok,ale i tak jest lepiej niz było bo było tragicznie a teraz jest źle ,ale dalej wszystko tak robię nie do końca, staram sie, ale różnie wychodzi i gorzej niż kiedyś,ale musżę jakoś funkcjonować , wdrażam się w życie,żeby tylko mi sie chciało tak jak kiedyś i żeby zacząć wszystko ogarniać i kontrolowac bo tak sie nie da funkcjonować na dłuższą metę nie mówiąc o załatwianiu spraw.

Czuję dokładnie to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złodziejstwo, kombinatorstwo, chciwość. Grzechy kardynalne tego narodu. Człowiek przyjeżdża na stację (koncern o zasięgu globalnym, hajmerykański), tankuje 70 litrów, odjeżdża. Po przejechaniu 50km okazuje się, że paliwo ma taką jakość, że samochód ma tyle mocy ile Fiat 126p (nie ujmując bynajmniej legendzie polskiej motoryzacji) i dławi się okrutnie. Kurwa ich pierdolona mać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że wróciły wspomnienia.. te złe :-| te najgorsze momenty dotychczasowego życia, a w pracy siedzę i musze być uśmiechnięta, wesoła i komunikatywna.. a najchętniej zakopałabym się w łóżku :why:

 

-- 17 lis 2011, 09:34 --

 

poza tym w ciągu 5 dni w pracy po 12 h miałam jeden dzień wolnego i dzisiaj moja wydajność wynosi nie więcej jak 10%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, przejebana robota, współczuję. I to jest najtrudniejsze, żeby zachować pozory, kiedy jest źle.

 

-- 17 lis 2011, 09:54 --

 

kornelia_lilia, no cóż, tak bywa, że sami niepotrzebni

tak tego, bym nie określiła. Z jednymi łapie się lepszy kontakt, a z innymi trochę gorszy. Jedni lepiej są w stanie coś zrozumieć, a inni mniej, ale to nie świadczy o ich zbyteczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza ciągłymi testami , wizytami shoppera (który dziś chodzi :lol: ah to moje szczęście) i pojebanymi nieraz klientami to bardzo lubię moją pracę

chyba mój żywioł, tylko myślę nad czymś co nie wymaga obsługi klientów, ale przede mną długa droga na drabinie kariery zawodowej, jestem narazie na samym dole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, no cóż, tak bywa, że sami niepotrzebni

tak tego, bym nie określiła. Z jednymi łapie się lepszy kontakt, a z innymi trochę gorszy. Jedni lepiej są w stanie coś zrozumieć, a inni mniej, ale to nie świadczy o ich zbyteczności.

Jasne, że tak. To była tylko taka mała prowokacja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×