Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Cały dzień jedna wielka huśtawka nastrojów. Teraz troszkę się uspokoiło... Słucham sobie muzy i tradycyjnie też forumowy wieczór...

W środę nowa praca. Troszkę się stresuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem Kasiu jem frytki i piję sok grejfrutowy

ja iwerze w przyjaźń damsko- meska tylko trzeba dojrzałosci do tego, mam paru kolegów szczególnie 2 starszych o pare lat o demie jeden 6 drugi 5 był czas ze jeden i drugi chcieli cos więcej ,, ale ja powiedzialam nie i sie kolegujemy do tej pory obu znam od podstawówki i nasze relacje są dobre, także to jest mozliwe ,a le trzeba byc rozwaznym w tym wszystkim i nie przekraczxac pewnych zasad, jesli ludzie sa bez zasad to nie jest mozliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated, A wiesz frytki sa the best, także mykaj do kuchni i wracaj

 

-- 14 lis 2011, 20:25 --

 

samara22,

niedługo cale forum porozstawia jeszcze hihi

Sabaidee,

Jacku teraz to trzeba bedzie na nia uważać ;)

 

-- 14 lis 2011, 20:27 --

 

samara22,

o jak miło śłonko,ze mnie zauwązyłaś Kasiu Michuj,

Michas , ale zawsze coś jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

Dzieki bogu dizisaj tak, ale wczoraj to wogóle hkais napad miałm nieciekawy taki stan zagrożenia mnie dopadł i odrazu żołądek i waksy z nim związane i taka otumianiona wczoraj byłam jak na bani ech a dzisiaj w porządku w porównaniu do wczorajszej nocy by rzec mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko albo żz z nerwów , ma zły czas w tej chwili, bardzo zły, nigdy w zyiu tak źle nie było u mnie bo nerwy leki , natrectwa były , ale dawąłam rade , przyjmując to za dodatek ekstra do zycia a teraz pierwszy raz depra i mozna by rzec depra mnie na łopatki wyłozyła, straciłam sens zycia, walki, ale teraz jak jestem na lekach i tak jest duzo lepiej lipiec, sierpień to był koszmar, napisze Ci wiecej na PW, koniec końców była wizyta w sierpniu u psychitry i Arketi, w sumie to nawet zostałm umowiona nawizytę przez kogos bo sama to nie za bardzo byłam w stanie i nawet wyszła propozycja ,ze ktos mnie zawiezie ,ale odmówiłąm bo wiedzialm ,ze musze sama iśc i to załatwic chociaz było ciezko, teraz mam Arketiś SSRI i drugi antydepresant Miansegen czteropiescieniowy, który ma działanie nasenne rózwniez na spanie i razem jak je sobie biore to daje całkiem fajny efekt, zalecenie lekarza jest takie ze mam brac i lub więcej tabletek arketisu dziennie i od 1 do 3 m iansegenu na wieczor jak bede czuła potrzebe, takze fajnie mam to chyba ustawione ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuj, detoks od czekolady ech, dla mnie nie do przejscia takie katusze Michas a ja mam polskie Michałki w domu , bardzo je lubie. Michałki sa fajne i sobie podjadam.

 

-- 14 lis 2011, 20:58 --

 

samara22,

No , ale diabełki czekaja w zanadrzu, co panii psor ;)

Alienated,

ech najlepiej jesc wszystko jak sie jest głodnyym i tyle zeby sie nie przejeść, wtedy dajemy organizmowi to czego potrzebuje i wtedy kiedy ma ochote czasem mało czasem duzo, tak jak trzxeba u mnie sie ta zasada sprawdza i basen od czasu do czasu i bieganie i spacery bo lubięchodzić

carmen1988,

Dawaj frytki a dietę odpuśc dziisaj hihi,]

 

 

Ja w podstawówce miałam dobra i mądra polonistke w liceum dwie i dwie to były porażkowo

wiola173,

hej Wioluś, co tam u Cię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Michałki :why: ani mi nie mów ;) Zabiłbym dla nich :( Chociaż Belgijskie czekolady są świetne i to nie sprzyja detoxowi ;)

samara22, mam nadzieję, że będziesz Panią pedagog z prawdziwego zdarzenia. Co by młodzi się nauczyli myśleć a nie klepać schematy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja iwerze w przyjaźń damsko- meska tylko trzeba dojrzałosci do tego, mam paru kolegów szczególnie 2 starszych o pare lat o demie jeden 6 drugi 5 był czas ze jeden i drugi chcieli cos więcej ,, ale ja powiedzialam nie i sie kolegujemy do tej pory obu znam od podstawówki i nasze relacje są dobre, także to jest mozliwe ,a le trzeba byc rozwaznym w tym wszystkim i nie przekraczxac pewnych zasad, jesli ludzie sa bez zasad to nie jest mozliwa

Z tego głodu (byłem wcześniej zaledwie o śniadaniu), nie doczytałem nawet Twojego wpisu do końca. Nie wiem, być może toczyła się na ten temat jakaś szersza dyskusja (nie sprawdzałem)... Ale generalnie zgadzam się z Tobą odnośnie tej kwestii. Powiedziałbym nawet, że w pewnym momencie staje się to jedynym o co można jeszcze zabiegać... A jeżeli chodzi o coś więcej... Zresztą, niektórzy z Was pewnie wiedzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Michałki :why: ani mi nie mów ;) Zabiłbym dla nich :( Chociaż Belgijskie czekolady są świetne i to nie sprzyja detoxowi ;)

heh to sa dobre cuksy . słodycz ,ze cho,cho tu w WAłbrzychu zaraz obok jest fabryka czekolady utrzymałą sie po upadku dawnego systemu , chhyba nawet jest dalej pąństwowa i9 robi świetne cukierki Śniezka się nazywa i robi orginalne michałki , nawet te z Wawela to podróby i sa wysmienite naprawdę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×