Skocz do zawartości
Nerwica.com

LEKARZ PSYCHIATRA NA FORUM


lubuszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chciałam swoje skromne zdanie wyrazic....

Nie widzę tego tu na forum..

-mało realne by ktoś się podjął

-podejrzewam że gdyby nawet ,szybko by zrezygnował

-juz widzę tę lawinę pytań

-kazdy z Nas ma problemy,ewentualny lekarz mógłby nienadążyc(pyt-odp)

-subforum"specjalista",byloby oblegane

-wielu uzytkowników forum traktujacych forum jako "terapię grupową",chciałoby indywidualną...(widzę na horyzoncie konflikty)

-myslę że wielu z Nas chcąc w jakis sposób pomóc sobie nawzajem kieruje sie tym co usłyszy od własnego lekarza w "realu"

-.................dużo by tego wymieniac...

to tylko moje zdanie....ja tego nie widzę.. :roll:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się też wtrącę-uważam,że Gusia ma 100% rację.Który z lekarzy podjąłby się ryzyka diagnozowania ludzi przez forum?Ja skorzystałam z takiego lekarza on-line(istnieją na necie tacy specjaliści)i było tak-ble,ble,ble i-zgłoś się do swojego lekarza prowadzącego.Tak,że raczej nikt z lekarzy nie podejmie takiego ryzyka.Może co najwyzej wypowiedzieć się na temat działania leków,ale też skomentuje,że trzeba się zgłosić do swojego lekarza,bo każdy reaguje na dane leki indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nikt nie wspomniał ale na 1OO% oczekiwania będą właśnie takie.

 

Zgadzam się z Różą.. W całej rozciągłości. Nawet jeśli znajdzie się ochotnik to i tak będzie asekurować się stwierdzeniem, że należy zgłosić się z tym do lekarza (co jest oczywiste w tej sytuacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wracamy do punktu wyjscia........bo prawie co drugi post kończy sie stwierdzeniem idź do lekarza..... czyli co nowego wniesie taka opcja.....nic. Powiem otwarcie ze wg mnie...zatrudnienie takiego hmm specjalisty, byłoby głupotą....Jak na razie nie widze zadnych przekonujacych argumentów za, a tych przeciw jest coraz wiecej.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj myślałam nad przykładowymi pytaniami jakie można by takiemu specjaliście zadać i myślę,że "Czy to nerwica?" by królowało.Nikt nie mówi o diagnozowaniu,ale takie właśnie oczekiwania by były.Moim zdaniem jest to po prostu zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodze w chwili obecnej co tydzien do specjalisty psychiatry,dopasowuje mi leki ale jak dotad nie trafil we wlasciwy. zostal jeszcze do sprobowania effectin . DARKANGEL jakie jest twoje zdanie w mojej sytuacji czy 10 lat brania seroxatu i clonazepanu = czy te leki juz na mnie nie dzialaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszyskim nie wyobrażam sobie kontaktu z psychiatrą przez internet- co z emocjami? Taki lekarz byłby zmuszony momentami do podważania opini innych specjalistów, a przecież psychiatria to bardzo delikatna dziedzina medycyny i każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia. Forum samo w sobie bez psychiatry spełnia ogromną rolę , kiedy człowiek zdruzgotany wraca od psychiatry po pierwszej wizycie i wali mu się cały świat, nikną plany, marzenia, przychodzą myśli o chorobie psychicznej i staje się wyrzutkiem społeczeństwa bo przecież pewnie nikomu sie nie przyzna że leczy się psychiatrycznie- to wstyd. Siadamy przed komputerem i z uporem maniaka szukamy czegoś w necie i kiedy trafiamy na to forum od razu przychodzi ulga - nie jestem sam, to nie takie straszne, mamy bratnie dusze. Teraz kiedy odwiedzam forum, sama staram się innych wesprzeć, bo wiem jak bardzo ja tego potrzebowałam na poczatku choroby. Nie będe kolejny raz wynosić na piedestał założyciela forum , bo pomyśli że sie podlizuje :smile: ale z tym forum to strzał w dziesiątkę .

 

ps. Pozdrowienia dla całej ekipy moderatorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×