Skocz do zawartości
Nerwica.com

pytania nt. seksu


cinnamon_inspiration

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Pomogę Kornel:

Dobry sprzęt musi być trzymany pod daszkiem!

 

Podpisuję się pod powyższymi postami! Żaden mięśniak! Ostatnio w radio słyszałam jak ktoś pytał czy zwoje mózgowe też mają tak dobrze wyrzeźbione jak mięśnie. Tylko proszę żeby się nikt nie obrażał, ja po prostu nie lubię karków!

Moim typem zawsze byli 'niepozorni chudzielcy' niekoniecznie. Ale tak na serio to wygląd jest mało ważny. I tak nasze wewnętrzne reakcje chemiczne podejmują za nas decyzję w ułamku sekundy. Tzw chemia miłości czy cóś.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego obecność tego brzuszka może nie odstręcza, ale nie jest tez atrakcyjna.

Nie znasz się ;]

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:14 pm ]

Ok, skoro rozmawiamy uczenie:

 

Pamiętaj, że w epoce przedindustrialnej, zanim cywilizacja opanowała masową produkcję żywności, głód był realnym problemem. Wtedy tusza była symbolem dostatku. Otyły mężczyzna musiał był dość zasobny, by zapewnić pełne żołądki kobieci i dzieciom. A otyła kobieta - pomnij np. Wenus z Willendorfu z wręcz przerysowanymi obfitymi kształtami, a wszak to uwczesny ideał kobiecości i symbol płodności.

 

Tylko, czy warto do przyjemnego tematu podchodzić tak uczenie? ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziedziczy się skłonności do tycia. Dlatego obecność tego brzuszka może nie odstręcza, ale nie jest tez atrakcyjna. Czysta biologia.

 

 

.O uwarunkowaniach biologicznych to my wszyscy wiemy, a wielkość brzuszka dla wielu jest własnie atrakcyjna i jeśli się kogoś kocha to się kocha razem z brzuszkiem..Jak to mowią:Kochanego ciałka nigdy za wiele"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli się kogoś kocha to się kocha razem z brzuszkiem..Jak to mowią:Kochanego ciałka nigdy za wiele"

 

Niby tak :lol: Ale estetyczniej wygląda mały brzusio..I nie ma tu znaczenia czy u kobiety,czy u faceta.. Osobiście znacznie lepiej się czuję kiedy mam w miarę płaski brzuch. Kiedy zaczyna wystawać - martwi mnie ;) Facet też powinien być w miarę proporcjonalny. W sumie trochę samozaparcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×