Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam ..


Patryshja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ...

Mam na imię Patrycja i mam 19 lat. Nie wiem czy dobrze wybrałam pisząc tutaj. Nigdy nie potrafiłam otwarcie mówić o tym co czuję lecz ostatnio nie wiem co począć ze swoim życiem. Nie mam z kim o tym porozmawiać, czuję się bardzo samotna. Jestem w klasie maturalnej, powoli staję przed wyborem co robić dalej. Nie mam przyjaciół, z którymi mogłabym porozmawiać. W szkole stoję raczej na uboczu. Nie mam siły wstać z łózka, w nocy nie mogę zasnąć bo wiem, że za chwilę zadzwoni budzik, często zdarza się, że zostaje w domu. Rzeczy, które kochałam przestały mnie cieszyć a codzienne wyjście z domu stało się katorgą. Coraz częściej myślę o śmierci, nie tylko swojej ale też najbliższych. W głowie mam najczarniejsze scenariusze. Nikt w domu tego nie widzi, gdy ktoś pyta się czy wszystko w porządku odpowiadam :jasne, nic mi nie jest. Tego się ode mnie oczekuje, wiec przestałam mówić o tym co się dzieje. Zdaje się, ze nikomu to nie przeszkadza . Już nie mam siły płakać .. Nie wiem co mam robić, brakuje mi już sił.. Nawet jeśli ten post przepadnie.. potrzebowałam to z siebie wyrzucić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryshja, witaj na forum i czuj się tu dobrze. Jeśli nie pozwolisz o sobie zapomnieć to my tu dobre ludki i Cię wesprzemy w trudnych momentach. Wszystko jednak jest w Twoich rękach. Powinnaś wybrać się do lekarza i porozmawiać o swoich problemach i sposobach na ich rozwiązanie. To nie boli, ani żaden wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×