Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ja nie wiem po co ciągłe trąbienie o terapii..

zaburzenia osobowości u Karoliny to jedno, a żałoba to drugie... żałoba nie trwa 2 dni, miesiąc... to długotrwały proces... po prostu trzeba go przejść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie wiem po co ciągłe trąbienie o terapii..

zaburzenia osobowości u Karoliny to jedno, a żałoba to drugie... żałoba nie trwa 2 dni, miesiąc... to długotrwały proces... po prostu trzeba go przejść

 

a problem z tłumieniem uczuć to trzecie, a w tym terapia by jej pomogła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrekd04, 43 dni temu

wyrazy współczucia... proszę tylko zaufaj temu co mówię, chociaż spróbuj tego od siebie nie odpychać... zaboli ale oczyści...

 

-- 12 lis 2011, 12:14 --

 

piotrekd04, w tej chwili terapia doprowadziłaby mnie niestety do jeszcze wiekszej ruiny :?

 

skąd takie przekonanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja nie wiem po co ciągłe trąbienie o terapii..

zaburzenia osobowości u Karoliny to jedno, a żałoba to drugie... żałoba nie trwa 2 dni, miesiąc... to długotrwały proces... po prostu trzeba go przejść

 

a problem z tłumieniem uczuć to trzecie, a w tym terapia by jej pomogła...

 

żałoba ma etapy.

Karolina prawdopodobnie przechodzi teraz etap zaprzeczenia, nie akceptuje faktu, że mama nie żyje. więc nie tłumi uczuć, a po prostu teraz w ogóle ich do siebie nie dopuszcza. nie widzę w tym nic dziwnego.

 

przy okazji, o ile pamiętam Karolina ma bordera, a to akurat takie zaburzenie, gdzie emocje grają WIELKĄ rolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wycieńczona, psychicznie i fizycznie, walka z chorobą mamy trwała pół roku, co więcej mam Ci powiedzieć, ja ledwo wstaję rano z łóżka, nie mam siły na podstawowe czynności dnia codziennego, mam Ci jeszcze to tłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest różnica między tłumieniem a nie dopuszczaniem? ale ja to wszystko rozumiem i Ci współczuje.... ale uwierz mi, że b. dobry wykwalifikowany terapeuta z pewnością by Ci nie zaszkodził :) oczywiście to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa i nie twierdzę, że nie masz prawa nie być na to gotowa... życzę powrotu do formy i dużo zdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×