Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Alienated,moge zapytać o Twój stan rodziny?tahela zwykle pisze eseje:)

Samotny i bezdzietny. Widziałeś wątek o "dzieciofobii" ;). Teoretycznie rzecz biorąc, jestem więc do wzięcia, ale kto by sobie mną w ogóle głowę zawracał :D.

 

-- 13 lis 2011, 01:38 --

 

A co się dzieje z petruszką??? Pewnie przeczytała jacy tu starcy i zastanawia się czy aby trafiła pod właściwy adres ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopi, najpierw muszę sam na ten esej odpowiedzieć, aby takowy w rewanżu znów otrzymać ;).

Może gdybym cieszył się aż takim powodzeniem wśród kobiet, nie byłoby potrzeby w ogóle zaglądać na to forum ;)

No to jak petrucha jest w takim wieku, to gdzie ją tak nagle wcięło???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,jak co to pisz na pw będzie mi miło..coś mną telepie jak pójde petrucha wróci pewnie..trzymaj się chłopie nie poddawaj i wyśpij dobrze..

 

-- 13 lis 2011, 03:04 --

 

Chciałem jej pomóc odebrała to jak atak na siebie..ucałuj Asię odemnie)cześć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,mnie też pisz śmiało jak masz potrzebę..i tak dostaję co dzień około 30pw więc spoko.Pasman ja po 2h spaniu i lęki mam zwiewam dobrej nocy.

 

-- 13 lis 2011, 03:15 --

 

Ja ciebie teź:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją zaledwie przez chwilę (jej wypowiedzi). Pisze dość krótko, choć pod wpływem wspomagaczy... Takie odniosłem wrażenie... Szkoda dziewczyny...

nie załuj mnie, nie warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka, nie zna m Cię, ale to chyba nie jest styl życia, jaki sobie wymarzyłaś? Zresztą, jeśli nie oczekujesz współczucia, nie ma sprawy. To nie jest już pora na trudniejsze tematy ;).

styl zycia? wg ciebie jaki jest moj styl zycia?? pora dobra jak kazda inna...cholera jest 3 w nocy, nienawidze tej godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

no dziisaj dajemy czadu na nocnych hihi i dobrze,e tam odpływasz dopiero z agodizne będzie odpływ,zartuje jak odpływasz to moze Morfeusz wstal i jest nadzieja ze mnie sie tez pojawi

 

-- 13 lis 2011, 02:59 --

 

petruszka30,

no nie wiem u miie po 4 ty a Anglii a innym czasie jestes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka, nie będę teraz próbował oceniać Twojego stylu życia. Twoje życie, Twój wybór (choć nie zawsze jest to takie proste). Jeśli idzie o godzinę, u nas już po czwartej ;).

tahela, zaczynam obawiać się czy w tym stanie będę jeszcze zdolny nad tym czadem zapanować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×