Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc, czas sie przedstawic


AnonimowyAdrian

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc nazywam sie Adrian i mam 15 lat. Zarejestrowalem sie jakis czas temu, ale dopiero teraz "odwazylem" sie na napisanie co mi dolega. Cierpie na deprecje i na mala fobie spoleczna, bywa nawet ze w miesiacu kilka razy zalamuje sie, gdy w tym czasie mam wykonac jakas wieksza prace (np. jak niedawno pomalowac pokoj) poddaje sie i zniechecam sie to danego zadania i widze wszystko na czarne kolory. Jezeli chodzi o fobie to gdy jestem w wiekszym skupisko ludzi (np. ulice gdy ludzie wracaja z szkoly/pracy) i nawet jezeli ludzie nie patrza sie dokladnie na mnie ale w moim kierunku mam wrazenie ze w smieja sie ze mnie (nie na glos ale w umysle). Drugi obiaw fobi jest taki ze gdy np. jem obiad w wiekszym gronie rodziny (dziadkowie, wyjkowie, ciocie, kuzyni itd.) nie umiem np. poprosic o sol, boje sie ze gdy poprosze o ta sol nagle wszysczy sie zaczna ze mnie smiac... Przez te obiawy okolo rok temu przestalem chodzic do szkoly i nie zdalem , zostalem skierowany przez sad na obserwacje psychiatryczna w Lubiazu, 2 tygodnie temu wyszedlem i jestem na probie (musze zaczac chodzic do szkoly albo trafie do MOSu. Mam zamiar wrocic do szkoly (aktualnie mam problemy z ogolnym poruszaniem sie z powodu zabiegu na wrastajace paznokcie u stop). Mam nadzieje ze czas ktory spedze tutaj na forum bedzie dla mnie mily i jakos poradze sobie z problemami.

 

(Chcialbym tez przeprosic z powodu bledow ktore popelnilem, mianowidzie mam problem z pisaniem i wymowa slow ktore maja w sobie d-t k-g p-b po prostu nie umiem ich odroznic, oraz pisze z telefonu, aktualnie nie mam neta w kompie ale za 2/3 tygodnie to powinno sie zmienic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Też mam 15 lat, fobie społeczną i nerwice (chyba). Jeśli chcesz podagać pisz na gadu 18632552 :P
z checia bym napisal ale jal wspominalem pisze z telefonu a na androida 1.5 nie ma zadnej aplilacji ktora obsluguje gg (ogolnie malo jest dobrych aplikacji na ta wersje andka)

 

-- 13 lis 2011, 02:00 --

 

Czesc! Też mam 15 lat' date=' fobie społeczną i nerwice (chyba). Jeśli chcesz podagać pisz na gadu 18632552 :P[/quote'] z checia bym napisal ale jal wspominalem pisze z telefonu a na androida 1.5 nie ma zadnej aplilacji ktora obsluguje gg (ogolnie malo jest dobrych aplikacji na ta wersje andka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×